Алісія Сміт знайшла шість загадкових відбитків, кожен розміром кілька дюймів у довжину, на лобовому склі і даху свого автомобіля після того, як вона залишила його на ніч біля свого будинку в Грімсбі, Великобританії.

Водій була збита з пантелику після того, як виявила на своїй машині слід з чотирипалих слідів після морозної ночі.

жінка виявила таємничі чотирипалі сліди
жінка виявила таємничі чотирипалі сліди

Алісія Сміт зі Скарто, Грімсбі, виявила шість таємничих відбитків на лобовому склі і даху свого автомобіля в четвер вранці.

Їх довжина всього кілька дюймів, і, оскільки у них всього чотири пальці, це викликало припущення про те, що могло їх зробити.

Як повідомляє Grimsby Live, Алісія та її партнер були приголомшені, побачивши їх перед тим, як поділитися зображеннями химерних відбитків в надії, що хтось зможе розгадати загадку.

жінка виявила таємничі чотирипалі сліди
жінка виявила таємничі чотирипалі сліди

Вона сказала:» Ми ніколи раніше не бачили нічого подібного, це було дуже дивно", - сказала вона. Вони дивної форми, у них всього чотири пальці на ногах, і вони не зовсім схожі на людей. Я не впевнена, що це була дитина. А навіщо в таку погоду ходити босоніж? Машина була припаркована біля нашого будинку всю ніч. Ми нічого не чули і не бачили. Було 10:30, коли ми вийшли і помітили сліди. Ми не мали уявлення про те, що їх породило, і хотіли дізнатись, чи хтось бачив щось подібне. Ми дійсно хочемо почути пропозиції людей про те, хто може залишити такі сліди".

Слід починається біля кута водійських дверей і просувається вгору по лобовому склу. Потім вони перетинають дах і зникають.

У того, хто їх зробив, повинно бути, замерзли ноги, судячи з шару інею, що покриває машину.

На обох ногах немає слідів п'ятого пальця, хоча власник міг ніяково ходити через температуру.