В індійському штаті Карнатака місцевий житель голими руками впорався з леопардом, який напав на його сім'ю під час прогулянки.

Про це повідомляє Newsflare.

Чоловік голими руками вдавив леопарда
Чоловік голими руками вдавив леопарда

Раджагопар Наїк з дружиною і дочкою катався на велосипеді, біля одного з сіл на них накинувся хижак, погнався за ними і спробував схопити жінку за ногу. В результаті всі троє впали з велосипедів, а чоловік вступив зі звіром в сутичку заради порятунку рідних.

"Він застрибнув на мене і намагався кусати руки і шию. Я захищався руками, потім зумів притиснути його до землі і вбив коліном", — сказав Наїк.

На кадрах можна помітити, що він, весь в крові, сидить поруч з убитим тваринам. Леопард завдав йому рани на голові, руках і шиї, в результаті чого Наїка доставили в лікарню.

Чоловік голими руками вдавив леопарда
Чоловік голими руками вдавив леопарда

За словами місцевих жителів, перед нападом на сім'ю Раджагопара леопард накинувся на трьох осіб. Спочатку постраждали жінка та її син, яким вдалося прогнати тварину. Потім хижак напав на ветеринара, який їхав з групою лісових чиновників, щоб зловити його.

Однак леопард втік, після чого атакував Наїка. Лісові чиновники намагаються з'ясувати, чому Дворічна самка леопарда вийшла з-під контролю.