35-річній Синтії Мартінес зі штату Делавер, США, довелося пережити жахливу подію. Але вона пішла на поправку, незважаючи на прогнози лікарів.

Про це пише Daily Mail.

Синтія завжди вела здоровий спосіб життя, з 14 до 25 років дівчина брала участь у конкурсах краси, потім їх оцінювала. Життя йшло своєю чергою, і ніщо не віщувало біди до листопада минулого року.

королеві краси видалили частину черепа
королеві краси видалили частину черепа

У фатальний день американка разом з шестирічним сином вирушила в гості до друзів. Але, ледь переступивши поріг, звалилася без тями.

Прибулі на місце медики помилково припустили, що у дівчини передозування, і вкололи подвійну дозу препарату, що блокує дію опіоїдів.

Коли Синтію доставили в лікарню, вона кричала від страшного головного болю. Тоді лікарі виявили аневризму судин головного мозку і терміново зробили трепанацію черепа, щоб її видалити.

королеві краси видалили частину черепа
королеві краси видалили частину черепа

Але на цьому кошмар не закінчився. Через кілька днів після операції у американки стався інсульт, який спричинив за собою пухлину мозку.

Крім того, у Синтії діагностували запалення легенів і зараження крові. Через інфекцію їй довелося видалити частину черепа, яку потім відновили за допомогою синтетичної кістки.

Зараз Синтія набирається сил і вважає, що дивом залишилася жива. Дівчина намагається позитивно мислити і дякує близьким за молитви.