Мати молодого рибалки, який пропав без вісті в морі більше місяця, сказала, що вона просто хоче повернути тіло свого сина, оскільки "він заслуговує" того, щоб його поховали.

20-річний Алан Мінард, 39-річний Росс Баллантайн і 34-річний Карл МакГрат зникли біля узбережжя Конуї 27 січня, коли перебували на судні Ніколь Фейт.

Але їм не вдалося повернутися в порт Конуї, що викликало пошуки з боку RNLI і аварійних служб.

Минуло два дні, перш ніж берегова охорона оголосила про припинення пошуків.

Мати молодого рибалки збирає гроші, щоб знайти тіло сина поблизу берегів Британії
Мати молодого рибалки збирає гроші, щоб знайти тіло сина поблизу берегів Британії

Слідчі продовжили пошуки гідролокатора і зберігають "впевненість" в тому, що човен в кінцевому підсумку буде знайдена.

Мама Алана, Ребекка Мінард, сказала Liverpool Echo, що все, що вона хоче, - це повернути тіло її сина, щоб він міг бути належним чином похований.

"Я просто хочу повернути тіло Алана, щоб поховати його. Він цього заслуговує. Я не хочу, щоб він був там. Він любив пляж і море. Він був безтурботним хлопцем, який любив життя. Справжній жартівник", - каже вона.

Партнер Ребекки Натанія сказала: "Я пам'ятаю, як одного разу ми пішли гуляти по пляжу, коли Алан складав іспити в школі. Наступної миті ми помітили, що він вже розсікає на скейборді".

Тепер Натанія організувала збір коштів, щоб допомогти в зусиллях по поверненню тіл чоловіків їх сім'ям.

Мати молодого рибалки збирає гроші, щоб знайти тіло сина поблизу берегів Британії
Мати молодого рибалки збирає гроші, щоб знайти тіло сина поблизу берегів Британії

На даний момент вони зібрали понад 14000 фунтів стерлінгів на оплату приватної пошукової команди, яка знайшла тіло футболіста Кардіфф Сіті Еміліано Сала.

Пан Сала загинув, коли легкий літак, на якому він летів, розбився в протоці Ла-Манш 21 січня.

судно британської поліції
судно британської поліції

У зверненні йдеться: "Минає місяць з моменту раптового і таємничого зникнення" Нікола Фейт " і трьох членів його екіпажу, родичі і друзі, відчайдушно потребують відповідях, знову звертаються до громадськості з проханням допомогти нам знайти зникле судно і його команду. Зараз ми намагаємося зібрати необхідні кошти для пошуку приватними експертами, які, на нашу думку, мають найкращі шанси повернути наших хлопців додому. Девід Мірнс, фахівець з глибоководного занурення, який керував успішними пошуками футболіста Кардіфф Сіті Еміліано Сала, готовий допомогти в пошуках. Ми не можемо фінансувати це самостійно, і нам потрібна підтримка всіх, хто може допомогти. Незнання - одна з найскладніших проблем, з якою доводиться мати справу, оскільки в результаті у сімей залишається так багато питань, на які Немає відповідей".