Про викладання іноземних мов розповіла своїм підписникам в Instagram дочка головного рупора кремлівської брехні Дмитра Пєскова - Єлизавета Пєскова.

23-річна мільйонерка і за сумісництвом дочка прес-секретаря президента-агресора опублікувала в соцмережі фото, на якому позує в міні-спідниці і високих обтягуючих чоботях.

Єлизавета Пєскова
Єлизавета Пєскова

Ліза Пєскова має шикарний статок, що дозволяє їй колесити по світу і не думати про гроші і проблеми, з якими стикаються прості люди. І вона вирішила поділиться з росіянами, як вчити іноземні мови. За словами Лізи Пєскової, мови вона почала вивчати в першому класі. Вона поскаржилася, що в школах Іноземні мови викладають неефективно.

"Через 11 років ти вільно мовою не володієш, якщо не займаєшся самостійно", — вважає Ліза.

Пєскова зазначила, що в дитинстві батьки змушували її вчити щодня по 20 англійських і по 20 французьких слів, а якщо робила помилки, то її карали.

"У мене забирали телефон або закривали доступ в інтернет", — повідомила Ліза.

Єлизавета Пєскова
Єлизавета Пєскова

Варто відзначити, що незважаючи на протестні настрої в Росії, аккаунт Пєскової дуже рафінований. Жодного невтішного висловлювання і навіть натяку на грубість, хоча ні для кого не секрет, що сімейство Пєскових не користується любов'ю росіян, як і сам Путін.

Мабуть, впливовий Татусь робить все, щоб донька могла мудрувати в соцмережах і розповідати росіянам, як вивчати іноземні мови. Хоча в багатьох навчальних закладах навіть немає туалетів у приміщенні.