Наречена з Індії нібито померла від зупинки серця через сильні ридання і емоції перед тим, як покинути батьківський дім.

Про це пише World Of Buzz.

Згідно з News 18, інцидент стався в Сонепурі, Штат Одіша, 5 березня, коли вона перебувала в батьківському домі, готуючись до церемонії бідаай – післяпологового ритуалу, при якому наречену відводять в будинок її чоловіка після церемонії одруження.

Наречена померла залишаючи батьківський дім
Наречена померла залишаючи батьківський дім

Повідомлялося, що жінка, Розі Саху, виглядала здоровою під час весілля, що відбулося напередодні ввечері (4 березня).

Однак наступного ранку вона почала безперервно плакати і була невтішна. Свідки кажуть, що вона так плакала, що зомліла. Один гість на весіллі сказав, що Розі вже була в дуже важкому стані, так як її батько помер кілька місяців тому.

"Вона продовжувала плакати, коли її відправляли. Ми знали, що вона відчувала сильний стрес, так як кілька місяців тому вона втратила батька", - сказав Рамеш Саху, сільський житель, повідомляє Hindustan Times.

Наречена померла залишаючи батьківський дім
Наречена померла залишаючи батьківський дім

Члени сім'ї та родичі пробували все, щоб привести її до тями: бризкали водою в обличчя, шльопали по щоках, але нічого не вийшло. Зрештою вони терміново доставили її в центр невідкладної допомоги Дунгуріпаллу, де лікарі констатували смерть.

Причина смерті була визначена як серцева недостатність, і, оскільки Розі була молодою і, здавалося б, здоровою жінкою, поліція Бініки брала участь у складанні повідомлення про її смерть. Потім її тіло було відправлено на розтин, і остаточні результати будуть представлені після розтину.

"Ми не очікували, що вона так помре. Вона була милою дівчиною", - сказав Рамеш Саху.