26 грудня 2004 року в Індійському океані стався землетрус магнітудою, за різними оцінками, від 9,1 до 9,3.

Воно викликало потужне цунамі, яке було визнано найбільш смертоносним стихійним лихом в історії. Удар припав на 14 країн, але найбільше постраждали Індонезія та Індія, пише World Of Buzz .

У катастрофі, за різними оцінками, загинуло від 225 до 300 тисяч осіб. Поліцейський Зайнал Абідін з Індонезії, відомий також як Абріп Асеп, теж пропав в той день, і близькі вже не сподівалися побачити його живим. Але доля приготувала їм великий сюрприз.

зниклого поліцейського знайшли через багато років
зниклого поліцейського знайшли через багато років

У 2009 році в провінції Ачех сільський староста виявив бродив по вулиці чоловіка, який явно потребував допомоги. Бідолаху помістили в психіатричну клініку, де він провів багато років, перш ніж його фото потрапило на очі поліцейським. Правоохоронці запідозрили, що це може бути їхній колега.

І ось, через 16 років, родичі Зайнала дізналися, що він все ще живий. За словами правоохоронців, які підтвердили, що пацієнт лікарні і є зниклий поліцейський, сім'я чоловіка була щаслива. Незважаючи на те що Абідін хворий психічно, він знаходиться в хорошій фізичній формі. А що йому довелося пережити до того, як він потрапив в клініку, з'ясувати ще належить.

"Я не міг повірити в це — 17 років без новин. Ми думали, що він помер. Ми не знали, що він все ще живий", - здивувався родич поліцейського.