12-річні дівчатка не повернулися вчасно і родичі побоювалися, що їх викрали зловмисники.

Про це пише Daily Mirror.

36-річна Бонні Луїза Греннан розповіла, що 12-річна дочка Емі і її подруга заснули, повертаючись після прогулянки вихідного дня, і опинилися в пастці, коли їх поїзд прибув в Хеленсбург, Шотландія.

Пара молодих дівчат, яких вже почали вважати зниклими, були знайдені в поїзді після того, як їх замкнули на ніч.

дві 12-річні дівчатка вважалися зниклими в Британії
дві 12-річні дівчатка вважалися зниклими в Британії

Бонні Луїза Греннан розповіла, що дочка Емі, 12 років, і її подруга, ім'я якої не уточнюється, заснули, коли поверталися додому після вихідного дня. Потім їх поїзд прибув до Хеленсбурга, Шотландія, де вони опинилися в пастці, тому були змушені провести ніч у вагоні.

Стурбована Бонні попередила поліцію, оскільки вона хвилювалася, що пара пропала без вісті, перш ніж на наступний день її викликали співробітники поїзда. Потім дівчаток заспокоїли і нагодували, перш ніж повернути їх батькам.

Мама п'яти дітей Бонні сказала: "Виникає питання-як це могло статися? Я думав, що поїзди повинні перевірятися від верху до низу в кінці дня. У мене була істерика, і я не спала всю ніч. Дівчата були в школі протягом дня, а потім на ніч вони запланували ночівлю. Приблизно о 7 годині вечора я намагався зателефонувати їй, але її телефон не працював. Те ж саме було і з телефоном її подруги. Зрештою, її мама та я зв'язалися з поліцією, коли вони не з'явилися. Це був дуже тривожний час. Один з їхніх приятелів сказав нам, що вони були в Глазго і їхали на поїзді Balloch. Я поїхала перевіряти поїзди, перевіряти їх звичайні місця, але їх ніде не було взагалі. Пізніше приїхала поліція, щоб отримати фотографії Емі та її опис. Насамперед вранці після того, як ми не спали всю ніч, нам подзвонили з поліції Хеленсбурга і сказали, що дівчатка у них. Вони заснули в поїзді, а коли прийшли в себе, поїзд був замкнений. Вони намагалися спати всю ніч і, сподівалися, попередити кого-небудь вранці. У суботу вранці вони збиралися розбити скло, коли побачили дівчину, що проходить по платформі, і привернули її увагу. Потім вона пішла за співробітниками, які їх випустили. Вони були в істериці. Емі замерзла і втомилася, і хтось пішов до Греггса і приніс їй поїсти і випити. У неї був старий телефон і не було зарядного пристрою. Все, що могло піти не так, пішло не так. Ми просто раді, що вони повернулися-сказати, що ми злякалися-це нічого не сказати".

дві 12-річні дівчатка вважалися зниклими в Британії
дві 12-річні дівчатка вважалися зниклими в Британії

Напередодні ввечері сім'я навіть написала відчайдушний пост в соціальних мережах в пошуках допомоги.

Бонні написала: "Будь ласка, відгукніться, якщо хто-небудь бачив Емі. Їй 12 років, і вона пропала разом з ще однією 12-річною дівчинкою. Яскрава щаслива дівчина, ось так зникати –абсолютно не в її характері. В останній раз вона була щаслива і здорова, листувалася о 16:30, Будь ласка, будь ласка, будь ласка, якщо хто-небудь знає, де вона знаходиться або бачив її, будь ласка, зв'яжіться з нами".

Представник Scotrail заявила: "Ми допомагаємо поліції Шотландії в розслідуванні цієї справи. Було б недоречно коментувати щось далі".

Представник поліції Шотландії заявила: "Через те, де вони були виявлені, будь-яке подальше розслідування буде покладено на британську транспортну поліцію".