У Казанському цирку, що в Росії, під час шоу один слон напав на іншого. Він повалив напарника і намагався його затоптати.

У російському цирку побилися слони
У російському цирку побилися слони

Бійка між елефантами сталася сьогодні на виставі "Шоу слонів і магія цирку". Тварини трюки виконувати відмовилися, їх повели за лаштунки, а по дорозі, на очах у людей один з велетнів атакував свого побратима. Дресирувальники спрацювали швидко: відігнали оскаженілого слона палицями.

Глядачі перших рядів не постраждали, зі слонами теж все добре. Працівники звинувачують у всьому початок весни. Між тим вечірню виставу в цирку скасовано, довелося повертати квитки.

У російському цирку побилися слони
У російському цирку побилися слони

До слова, зоозахисники не раз доводили, що раптова агресія у циркових тварин – зовсім не раптова. Це все наслідок скотського і садистського ставлення дресирувальників, які заради веселої забави роками знущаються над тваринами, б'ють їх і морять голодом.

На жаль, коли цивілізований світ намагається принаймні мінімізувати кількість цирків, в Україні і в Росії цей бізнес процвітає. Найбільшу небезпеку становлять бродячі цирки і зоопарки, в яких майже відсутній контроль за дотриманням гуманного ставлення до тварин.