Як тільки не викручуються злочинці, щоб безпечно перевозити контрабанду, але цим кур'єрам все одно вдалося виділитися. Благо від руки правосуддя їх це не вберегло.

Забавну історію винахідливості розповідати Mirror.

В аеропорту Ченнаї на півдні Індії служба безпеки затримала двох чоловіків, коли вони намагалися пронести контрабанду... під перуками. Тільки пильне око співробітника аеропорту допомогло помітити злочинців "за дивними зачісками".

Геніальна махінація контрабандистів
Геніальна махінація контрабандистів

При огляді поліція моментально знайшла пакети з готівкою і 698 грамами золота у вигляді пасти — так його практично неможливо відстежити навіть за допомогою металодетекторів.

І хоч злочинців спіймали, потрібно визнати-маскування просто геніальне. Готуючись до операції, контрабандисти збрили на маківці волосся. Після цього залишалося тільки приклеїти чорні пакети із забороненим вмістом і запечатати все перукою.

Поліція тут же з'ясувала особи кур'єрів. Ними виявилися Магроб Акбаралі і Зубайр Хасан Рафіютін. Вони прилетіли до Індії літаком з Дубая. Відразу після огляду їх заарештували.

Контрабандистів спіймали 21 березня. За даними повітряної митниці, вони вилучили золото та іноземну валюту на суму в цілому 382 943 долари. Також повідомляється, що в одному тільки аеропорту Ченнаї за останні кілька днів співробітники Служби безпеки вилучили близько 5,5 кг золота у пасажирів, що прилітають з країн Перської затоки або відлітають туди.