Нещодавно опубліковані дані з журналів військових кораблів США показують, що вони піддавалися переслідуванням з боку НЛО протягом декількох днів у липні 2019 року.

Про це повідомляти Unilad.

Військові авіаносці "Кідд", "Рафаель Перальта" і "Джон Фінн" брали участь у навчаннях у військовій зоні біля узбережжя Каліфорнії, коли ті, хто перебували на борту, помітили НЛО, які вони описали як "безпілотні літальні апарати"або "дрони".

американські військові кораблі
американські військові кораблі

Цілих шість дронів роїлися навколо трьох суден протягом декількох днів, часом здійснюючи "нахабні" маневри навколо кораблів.

Журнали, отримані the Drive відповідно до закону США про свободу інформації( FOIA), фіксували спостереження в таких записах, як «Кідд повідомив про БПЛА над головою» і «білий світ, виявлений над льотною палубою корабля».

В одному записі з корабля "Рафаель Перальта" повідомлялося: "Два БПЛА помічені з правого крила". Шість хвилин пізніше в іншому записі додано: "Чотири БПЛА помічені з правого борту містка".

американські військові кораблі
американські військові кораблі

У якийсь момент під час зіткнення дрони відповідали швидкості і азимуту USS Kidd приблизно на 90 хвилин-більше, ніж типова 30-хвилинна витривалість невеликих дронів.

Хоча військові кораблі оснащені датчиками, радаром, тепловізійними і електрооптичними системами, екіпаж не зміг відстежити зникнення корабля.

15 липня 2019 року три судна зв'язалися з сусіднім круїзним лайнером Carnival Imagination, щоб визначити, чи були кораблі звідти, і, хоча екіпаж підтвердив, що це не так, вони повідомили, що можуть бачити п'ять або шість об'єктів, що літають навколо військових кораблів.

На цей раз корабель завис в цьому районі протягом трьох годин, а військовий корабель США "Рафаель Перальта" в одній точці впізнав чотири дрона, що слідують за кораблем.

Після дивних спостережень військово-морський флот, берегова охорона, ФБР та інші агентства почали офіційне розслідування, в ході якого слідчі зв'язалися з операторами декількох комерційних судів в цьому районі, але це не дало результатів.

американські військові кораблі
американські військові кораблі

Неясно, звідки був запущений апарат, і хоча багато хто підозрював, що вони, мабуть, виходили з іншого підрозділу військово-морського флоту, служба контролю і спостереження за флотом, що відповідає за операції з дронами, підтвердила, що дрони не належали їм.

Режисер-документаліст Дейв Біті вперше повідомив про події минулого року, хоча початкові подробиці стосувалися зіткнень дронів з USS Kidd.

Drive зазначає, що його власні висновки "значно розширюють обізнаність громадськості про масштаби і серйозність цього інциденту і виявляють інші, які відбулися приблизно в той же час", з деталями, заснованими на запитах FOIA, а також з використанням автоматичної системи ідентифікації місця розташування судна.