Томас Мейс-Арчер-Міллс сказала, що вона "захопилася б" тим, як її праправнучка відреагувала на заяви створили ефект вибуху бомби в суспільстві, але "Вікторія не допустила б якого непокори з боку будь-якого члена своєї сім'ї" в тому числі і такого роду публічних заяв.

Покаранням за зраду була смерть до 1998 року, коли вона була замінена на максимальне довічне ув'язнення, але він вважає, що Вікторія замість цього "обмежилася б довічним вигнанням і вічною ганьбою".

Меган Маркл
Меган Маркл

41-річний засновник британського монархічного товариства сказати Daily Star: "Вікторія в сучасному світі прийняла б Меган з розпростертими обіймами, як це зробила королівська сім'я, розуміючи, що її положення наполовину білого і наполовину чорного людини допоможе просунути представницький договір між монархією і народом. Те, що Гаррі і Меган зробили, стверджуючи і звинувачуючи, не тільки шкідливо і підриває основи расової рівності, закладені при королі Георге III і кожному наступному правителя з тих пір, але і руйнівно щодо Суспільного договору між монархією і народом. Ці принципи Вікторія добре розуміла і напевно визначила б як такий вчинок як зраду".

Історик каже, що Вікторія не дозволила б членам своєї сім'ї бути засудженими до смертної кари, але "вона цілком могла обмежити їх життям в ганьбі і вигнанні, навіть позбавивши титулів і/або позбавивши благодаті і прихильності резиденцій".

Він також відкинув звинувачення в расизмі проти королівської сім'ї після інтерв'ю на початку цього місяця, пославшись на її "довгу історію" зі скасуванням рабства і Співдружності.

Принца Гаррі та Меган Маркл, фото з офіційної сторінки в Instagram
Принца Гаррі та Меган Маркл, фото з офіційної сторінки в Instagram

Члени королівського двору, які живуть в США ситим життям після того, як покинули королівську сім'ю в березні минулого року, заявили, що неназваний член Королівської сім'ї висловив стурбованість тим, наскільки "темною" буде шкіра їхнього сина Арчі.

Рояліст з Нью-Йорка сказав: "Королева Вікторія, прогресивна прихильниця соціальних змін і расової рівності, прийшла б в лють, якби представила, що багато в світі можуть вважати членів британської монархії і навіть членів її сім'ї – расистами. Її робота і робота її чоловіка принца Альберта по створенню суспільства, яке було б мобільним, толерантним і расово різноманітним, була для неї дуже важлива. Королева Вікторія захоплювалася б тим, як її праправнучка, Її Величність, Королева, повела себе в нинішній ситуації з герцогом і герцогинею Сассекськими, але Вікторія не дозволила б проявити будь-який рівень непокори".

Він додав: "звичайно, Америка буде впиватися цією історією і ридати над бідними членами королівської сім'ї, цієї "казки" з емоційним підтекстом Діани, тому що американці – емоційні, а не логічні. Американці не розуміють монархію, її функцію або мету або те, як вона працює. Вони не розуміють різницю між тим, як це бути членом Королівської сім'ї або просто бути знаменитим".