Скандальне інтерв'ю досі є одним з найбільш обговорюваних відео в світі. Цього разу герцогиню вивели на чисту воду.

Раніше 8 березня був опублікований ролик, в якому Меган Маркл поговорила з Опрою Вінфрі про членів королівської сім'ї і життя у Великобританії. Всі усвідомлювали, що це буде грандіозне потрясіння, але таких масштабів не очікував ніхто.

Меган Маркл
Меган Маркл

Герцогиня не тільки звинуватила деяких родичів чоловіка в тому, що її хотіли "знищити", але і повідомила про жорсткість сім'ї. За словами актриси, Єлизавета і її близькі – расисти, які через передбачуваний колір шкіри малюка збиралися залишити його буквально всього. Корольова написала листа, в якому заявила, що ситуація буде вивчена повністю, а правда встановлена.

Багато відразу ж засумнівалися в словах Меган Маркл, так як ні в чому подібному раніше навіть не можна було запідозрити сім'ю.

Було встановлено, що одна брехня в промові герцогині точно була. Вона заявила, що вони з принцом Гаррі одружилися до офіційного весілля, але в Британії швидко спростували інформацію. Актриса зізналася, що була неправа.

Фото Меган Маркл і принца Гаррі
Фото Меган Маркл і принца Гаррі

Тепер за справу взявся популярний ведучий Пірс Морган. Він переконаний, що за час бесіди Меган Маркл збрехала не менше 17 разів.

Він пояснив, що син пари і так не міг бути принцом по праву народження, а тому відбирати у нього титул було б просто марно. Також він переконаний, що надавати цілодобову охорону кожному члену сім'ї ніхто не зобов'язаний, так що і тут немає ніяких порушень.

Шоумен готовий надати й інші факти.