Всі інші титули Філіпа автоматично перейшли до його старшого сина Чарльза.

Титул герцога Единбурзького померлого 9 квітня чоловіка королеви Великобританії Єлизавети II принца Філіпа автоматично перейшли до його старшого сина Чарльза. Про це передає Геральдична палата Великобританії.

Якщо Чарльз стане королем, то всі титули будуть об'єднані з короною.

принц Філіп
принц Філіп

"Ці титули успадковуються, і після смерті Його Королівської Високості перейшли до старшого сина, Його Королівської Високості принцу Уельському. У тому випадку, якщо принц Уельський або інший володар цих титулів стане королем, ці та всі інші титули будуть об'єднані з короною", – свідчить заява палати.

Так, принц Філіп був удостоєний звання і титулу Королівської Високості 19 листопада 1947 року. На наступний день він був призначений герцогом Единбурзьким, графом Меріонетом і бароном Грінвічем з Грінвіча в графстві Лондон. Звання принца його удостоїли 22 лютого 1957 року.

Принц Філіп і Єлизавета II прожили в законному шлюбі 73 роки.

принц Філіп
принц Філіп

Як повідомлялося, британська влада розробила план прощальної церемонії з чоловіком Єлизавети II. Заходи носили кодову назву"операція Форт-Брідж". Планувалося, що на траурну церемонію прибудуть тисячі людей, а труну понесуть військовослужбовці. Однак ще минулого року через пандемію план похорону повністю змінили.

Зазначимо, вчора у Великобританії у віці 99 років помер чоловік королеви Єлизавети II, принц Філіп. Принц ліг до лікарні Едуарда VII в центрі Лондона 16 лютого, після того, як відчув себе погано. Подробиці його хвороби не розкривалися.