Жінка сама прийшла в поліцейську дільницю і звідти подзвонила в службу порятунку, у всьому зізнавшись. Її миттєво заарештували без права на заставу.

Про це пише Metro.

Поліцейським з Техасу, США, доводиться за службовим обов'язком стикатися з багатьма дикими справами, але остання ситуація вибила з колії навіть найсміливіших детективів. Увечері до них у відділок зайшла 30-річна Медісон Макдональд, яка спершу десять хвилин кружляла по холу, а потім зателефонувала зі стаціонарного телефону в службу порятунку. Вона зізналася оператору, що задушила своїх дітей.

мати задушила своїх дочок, щоб уберегти від насильства
мати задушила своїх дочок, щоб уберегти від насильства

Перелякана дівчина на тому кінці дроту негайно повідомила поліцейських у відділку, і ті заарештували горе-матір. Медісон поводилася спокійно, а на допиті зізналася, що хотіла вберегти своїх крихіток від того насильства, що могло загрожувати їм у майбутньому. Тому, як справжня мати і захисниця, вона їх задушила уві сні. Коли поліцейські прибули в її будинок, то виявили тіла шестирічної Арчер і однорічної Лілліан в своїх ліжечках.

Зараз правоохоронці розбираються в причинах події, але, за їх визнанням, це їх не дуже цікавить.

"Ми намагаємося зрозуміти, чому вона це зробила. Просто дві дитини вбито. Зрозуміло, це просто жахлива справа. І в такій ситуації, якщо чесно, вже не дуже важливі причини, які штовхнули матір на таке, вони все одно не зможуть її виправдати", – пояснив Роберт Рівз, фахівець поліції Техасу зі зв'язків з громадськістю.

мати задушила своїх дочок, щоб уберегти від насильства
мати задушила своїх дочок, щоб уберегти від насильства

Зараз поліція заарештувала Медісон без права на заставу і розбирається, як так вийшло, що в будинку більше нікого не виявилося. Обидві дочки у жінки були від різних чоловіків, які, судячи з усього, все-таки спілкувалися з дітьми. Однак з ким на момент злочину перебувала у відносинах горе-мати і чи перебувала, поліцейським ще належить з'ясувати.