У місті Вольську Саратовської області, що в Росії, триває кримінальний процес над 23-річним місцевим жителем на ім'я Сергій. Хлопець славиться своєю велелюбністю. Правда, направив він її на неповнолітніх дівчат.

Подробиці цієї дивної історії розповідало місцеве видання "Вольськ.ру".

хлопець втік з 11-річною коханкою
хлопець втік з 11-річною коханкою

У 2019 році Сергій одружився на 17-річній Валерії (ім'я змінено). Однак зрадив їй прямо під час весілля. Хлопець на кілька годин втік до 11-річної коханки, з якою познайомився раніше. Після інциденту молодята якийсь час ще жили разом, але після народження сина розлучилися.

"Мені просто набридла брехня Сергія, його пригоди до <...> , хоча він говорив, що вони не спілкуються. Він навіть на весіллі йшов до неї! Я і гості залишилися за столами, а він до неї втік! З пологового будинку з дитиною мене привезли, а він з <...> і її дідусем поїхав в Шихани. Йому було наплювати на нас, і я вирішила розлучитися. Мені такий чоловік не потрібен і для дитини тато", - каже Валерія.

хлопець втік з 11-річною коханкою
хлопець втік з 11-річною коханкою

У Сергія, який втратив дружину, любов до юної школярки спалахнула з новою силою. Зараз дівчинка вагітна, а її обранця судять за ч.3 ст. 134 КК РФ (статеві зносини з особою, яка не досягла 14-річного віку).

Хлопець збирається одружитися на юній коханій, але разс не дає дозволу. А місцеві жителі називають його не інакше як педофілом. Уповноважений з прав дитини в Саратовській області Тетяна Загородня вважає, що його намір узаконити відносини — лише спроба піти від відповідальності.

А поки Сергій, який неофіційно працює кур'єром, розважається тим, що знімає романтичні відео для "Тіктока" разом з неповнолітньою коханою. Школярка навіть поставила його прізвище на своїй сторінці у соцмережах.

Однак його екс-дружина налаштована не настільки радісно. За її словами, хлопець не платить аліменти на сина і в цілому не дуже приємна особистість.

"Він дуже брехливий і виверткий чоловік. Симулює, він таким чином від відповідальності ухиляється", - заявила вона, дізнавшись, що на суді Сергій робив вигляд, що йому погано, тримаючись за серце.