Іронічно те, що через відпочинок чиновниці в ОАЕ комісії довелося перенести збори, на яких повинні були розглянути порушення в її декларації про доходи.

Увагу до цієї теми привернув депутат регіонального парламенту Олег Хомутинніков, який висловився у своєму телеграм-каналі.

мер Липецька каталася на яхті запевняючи, що вона на роботі
мер Липецька каталася на яхті запевняючи, що вона на роботі

Чоловік виклав знімки, як мер Євгенія Уваркіна відпочиває разом з великою родиною в Дубаї. Жінка разом зі своєю сестрою, чоловіком і шістьма дітьми каталася на дорогій яхті, а на задньому тлі виднілися обриси престижного району Дубай Марина.

Шикарний відпочинок чиновниці випадково розкрила її сестра Олена Латишева, яка і поділилася знімками в "Інстаграм".

Весь цей час сама Євгенія викладала фото робочого процесу і хвалилася тим, як її команда розробляє нові проекти для міста. Олена швидко видалила публікацію, проте її вже помітили і поширили.

мер Липецька каталася на яхті запевняючи, що вона на роботі
мер Липецька каталася на яхті запевняючи, що вона на роботі

Розкрилася правда обурила жителів міста, особливо в світлі того факту, що заради відпустки чиновниці комісії довелося перенести зустріч, на якій розглядалися б її помилки. У декларації про доходи Євгенії Уваркіної від 2019 року виявили порушення, пише російське видання gorod48. Прокуратура виявила, що зазначена мером сума-близько 54 млн рублів — відрізнялася від фактичної на два мільйони.

Крім того, чиновниця володіє квартирою і будинком на 678 квадратних метрів. На її чоловіка записаний ще один будинок на 232 квадратних метри, а на неповнолітню дитину — квартира на 70,9 квадратних метра.

Під час засідання Комісія дійшла висновку, що дохід був вказаний точно, але невірно заповнена декларація спричинила за собою проблеми. Чиновниця відбулася попередженням, давши обіцянку надалі пильніше стежити за заповненням документів.