У Росії, в місті Воронеж, інспектори ДПС зупинили "газель", за кермом якої був водій з ознаками сп'яніння. Один із співробітників поліції запропонував чоловікові пройти огляд, проте порушник встромив йому в око викрутку.

Інцидент стався 23 січня в селі Заброди.

ДПС поліція Росії
ДПС поліція Росії

- Перебуваючи на передньому пасажирському сидінні, він завдав співробітнику поліції удар у праве око викруткою, яку зберігав у кишені куртки. 30-річний інспектор ДПС отримав поранення правої очниці з пошкодженням тканин головного мозку, яке кваліфікується як тяжка шкода здоров'ю, — говориться у повідомленні регіонального ГУ МВС Росії.

Постраждалий співробітник поліції був госпіталізований, а п'яного водія затримали на місці і заарештували до суду. Відносно нього порушено кримінальну справу за статтею " посягання на життя співробітника правоохоронного органу", повідомило Слідче управління СК РФ по регіону.

За такий злочин може загрожувати відповідальність аж до довічного позбавлення волі. Стан пораненого співробітника ДПС оцінюється як важкий.

А ось в Пермі п'яний водій, зупинений поліцейськими, зробив сальто, щоб довести свою тверезість. Але ті йому не повірили і все ж склали протокол.

водій зробив сальто перед інспекторами ДПС в Росії
водій зробив сальто перед інспекторами ДПС в Росії

У Пермі нетверезий водій вирішив довести, що "як скельце чистий", за допомогою сальто, проте співробітники ДПС йому не повірили. Відео інциденту опубліковано на сторінці місцевої поліції в "Інстаграме".

Як уточнюється, правоохоронці почали погоню за водієм автомобіля ВАЗ-2109 після того, як чоловік проїхав повз них по трамвайних коліях. У підсумку автовласника вдалося зупинити, але його мова була невиразною.

водій зробив сальто перед інспекторами ДПС в Росії
водій зробив сальто перед інспекторами ДПС в Росії

Щоб довести, що він тверезий, водій вирішив виконати сальто. Однак співробітники ДПС не повірили Йому і запропонували пройти перевірку на алкотестері. З'ясувалося, що чоловік все-таки п'яний. Однак він відмовився проходити медосвідчення в наркодиспансері. Відносно нього складено адміністративний протокол. Машину відправили на спецстоянку, а його доставили в спецприймальник. Тепер водієві потрібно заплатити штраф у розмірі 30 тисяч рублів.