На цьому тижні в Корнуолл, що у Великобританії, стала на якір суперяхта наслідного принца Саудівської Аравії Мохаммеда бен Салмана Pegasus VIII – від 13-місцевого кінотеатру до вертолітного майданчика, який служить тренувальним полем для гольфу, повідомляє Sun .

Супер'яхта наслідного принца Саудівської Аравії Мохаммеда бен Салмана за 44 мільйони фунтів стерлінгів стоїть на якорі в Корнуоллі - за кілька годин до того, як з'явилися повідомлення про те, що Борис Джонсон втрутився в його невдалу спробу купити Newcastle United FC.

яхта саудівського принца
яхта саудівського принца

Розкішне 78-метрове судно під назвою Pegasus VIII, яке може похвалитися всім, від 13-місцевого кінотеатру до вертолітного майданчика, який служить тренувальним полем для гольфу, було в середу сфотографовано на якорі біля замку Сент-Мавс в затоці недалеко від Пенденніс-Пойнт, Фалмут.

яхта саудівського принца
яхта саудівського принца

Судно вміщує до 12 гостей і має команду з 26 осіб з палубою для вечірок з двома барами, танцполом, роялем, барбекю і льохом на 1000 пляшок текіли.

яхта саудівського принца
яхта саудівського принца

Воно належить саудівському принцу Мохаммеду бен Салману, який минулого року в якості Голови Державного інвестиційного фонду країни Близького Сходу зробив невдалу спробу купити Newcastle United.

Daily Mail тепер повідомляє, що прем'єр-міністр попросив одного зі своїх головних помічників провести розслідування після того, як його попередили, що скандал через продаж клубу прем'єр-Ліги може завдати шкоди відносинам між двома країнами.

яхта саудівського принца
яхта саудівського принца

Немає ніяких припущень про правопорушення, і представник сказав, що уряд не брав участі ні в якому етапі переговорів про поглинання.

Наслідний принц, як повідомляється, попросив Джонсона "виправити і переглянути" "неправильне" рішення щодо прем'єр-ліги, яка була звинувачена в тому, що перешкодила угоді на 300 мільйонів фунтів стерлінгів з продажу клубу.

яхта саудівського принца
яхта саудівського принца

Великий корабель був побудований Royal Denship, данською компанією з будівництва яхт, і доставлений в 2003 році каліфорнійським інвестором Рональдом Тютором.

Невідомо, як довго яхта буде стояти на якорі в Корнуоллі.

Маючи максимальну крейсерську швидкість 16 вузлів, вона також має власний тренажерний зал і джакузі на зовнішній палубі, а також сухий док, який можна затопити, щоб створити 12-метровий басейн.

яхта саудівського принця
яхта саудівського принця

Судно оснащене дизель-електричними двигунами і має паливні баки об'ємом 435 700 літрів, Максимальна дальність ходу становить 7 500 морських миль при швидкості 12 вузлів.

Зовнішній дизайн та інженерія яхти-це робота Еспена Оейно, військово-морського архітектора, який створив зовнішній вигляд багатьох найбільших човнів у світі, а Франческо Зуретті створив інтер'єр.

Власник назвав його Pegasus V, так як раніше він володів іншими яхтами з назвою Pegasus.

яхта саудівського принца
яхта саудівського принца

У 2015 році бізнесмен продав його саудівському принцу за 44 мільйони фунтів стерлінгів, який перейменував корабель в Pegasus VIII.

За словами Super Yacht Fan, 35-річний чоловік, який є заступником прем'єр-міністра Саудівської Аравії, відправив крейсер до Нідерландів для інтенсивного ремонту.