19-річна дочка російського політика Бориса Нємцова Діна, яка в 2020 році вийшла заміж, показала приголомшливу фігуру на нескромному фото.

Діна Нємцова
Діна Нємцова

Дочка Катерини і Бориса Нємцових Діна похвалилася приголомшливою зовнішністю в облягаючому спортивному вбранні.

Діна Нємцова
Діна Нємцова

Діна Нємцова в Instagram показала спортивну фігуру, яку прикрила чорними облягаючими велосипедками і спортивним топіком. Дівчина показала кілька знімків-Селфі і в дзеркало, на яких позувала, показуючи натреновані ніжки, прес і талію. Вона закинула назад каштанове волосся, обрізані в каре, і отримала від своїх шанувальників масу компліментів.

Діна Нємцова
Діна Нємцова

"Люблю вікна на захід за таке світло ввечері", - пише вона

"Красуня", "Діна, яка чудова", "красуня", "щастя Вам, Діна", - пишуть в коментарях.

Діна Нємцова
Діна Нємцова

Нагадаємо, Діна Нємцова народилася 2 квітня 2002 року, здобувала освіту в художньо-промисловій академії Сергія Строганова. Дівчина рано почала малювати, і вже в 16 років створила кілька прекрасних картин, які купили на виставці.

Діна Нємцова
Діна Нємцова

Крім того, вона грає на укулеле і гітарі, пише вірші і прозу, вільний час присвячує спорту або йозі – нові фото в спортивному це тільки підтверджують.

У 2020 році вона вийшла заміж за Дмитра Матевосова, з яким вже кілька років до того зустрічалася. Вони не проводили пишного банкету. У 2021 році пара повінчалася.