Дівчина, яка зазначає, що вона міжнародна модель, боїться за свою кар'єру.

У лютому 2021 року модель Лана Воронова з російського міста Красноярськ вирушила в салон краси на кріоліполіз — процедуру для схуднення, при якій апарат поміщається на потрібну ділянку і відбувається охолодження підшкірно-жирової тканини, що призводить до розпаду жирових клітин.

модель отримала опіки в салоні краси
модель отримала опіки в салоні краси

Дівчина хотіла довести фігуру до досконалості, але в підсумку отримала опіки, від яких залишилися страшні шрами.

При цьому спочатку в медцентрі запевняли, що це нормальна реакція на процедуру і у дівчини не залишиться ніяких слідів, пише kp.ru. хоча Лана в цей час страждала від болю і боялася, що її кар'єрі моделі прийде кінець.

Все кровоточило, біль такий, що я навіть по квартирі ходити не могла. Звернулася до лікаря, медики відразу призначили крапельниці, протиопікові засоби і "обрадували": шрами залишаться! Це може поставити хрест на кар'єрі, для моделі не можна мати подібні сліди на тілі. Я консультувалася з хірургами щодо видалення шрамів за допомогою лазера і шліфування, але сліди все одно будуть, хіба що менш помітні, чудес не буває Лана Воронова

модель отримала опіки в салоні краси
модель отримала опіки в салоні краси

Дівчина подала заяву в поліцію. Але в підсумку з салоном їй вдалося домовитися про моральну компенсацію в розмірі 50 тис.руб. також їй повинні будуть повністю відшкодувати вартість лікування і корекції шрамів.

Однак щодо медцентру все одно завели справу, так як з'ясувалося, що він працював без ліцензії.

"За результатами перевірки порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 238 КК РФ "надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки", — повідомили в СУ СК.