В Індонезії сталася страшна трагедія: біля берегів Балі затонув підводний човен KRI Nanggala з 53 моряками на борту.

Всі вони загинули, повідомив головком ЗС Індонезії маршал авіації Хаді Тчахджанто. Маленький син одного із загиблих немов передчував, що батька чекає страшна доля, пише Kompas.

В мережі стало вірусним відео, яке в контексті трагедії стало пророчим. На його кадрах видно, як маленький син старшого лейтенанта Імама Аді не хоче відпускати тата на службу, не даючи йому вийти з кімнати.

пост про загиблого моряка індонезійського підводного човна
пост про загиблого моряка індонезійського підводного човна

Хлопчик відчайдушно пхикає і зло кричить через те, що батько його не слухає. А чоловік лише сміється у відповідь.

Проте Імам все ж покинув будинок. І, як виявилося, назавжди. Він, як і 53 його товариша, які піднялися на борт підводного човна KRI Nanggala, який вирушив у смертельний рейс. Батько загиблого моряка розповів, що був здивований, коли побачив, як поводиться його онук. Однак він не хоче вірити в містичні ознаки.

загиблий моряк індонезійського підводного човна
загиблий моряк індонезійського підводного човна

"Може, це просто збіг", – зазначив Старий.

Нагадаємо, що про зникнення підводного човна стало відомо 21 квітня. Через два дні на судні закінчився запас кисню. А ще через добу підводний човен "Нангала" виявили в балійському морі на глибині 850 м.моряків визнали загиблими, пізніше були знайдені їх тіла.

Влада показала знайдені на місці аварії субмарини різні предмети, що спливли на поверхню, наприклад деталі торпедного апарату, ємність для змащення перископа і молитовні килимки членів екіпажу.

На думку індонезійських військовослужбовців, причиною загибелі підводного човна стала тріщина, що утворилася в ній, на що вказують уламки, знайдені в тому місці, де KRI Nanggala 402 бачили в останній раз.