У космосі виявили незвичайної форми скелю. Своїм виглядом вона нагадує сигару, яка отримала назву Оумуамуа. Цей об'єкт міг виявитися НЛО. За словами експерта, який вважає, що людство може багато чому на ньому навчитися.

Про це повідомляєте на порталі "Daily Star".

Один з відомий вчених сказав, що люди, які живуть на Землі можуть "скоротити шлях у своє майбутнє", скориставшись інопланетними технологіями. На його думку, астероїд у формі сигари міг виявитися справжнім НЛО.

Оумуамуа, діаметром в 200 метрів, є міжзоряним об'єктом, який вперше виявили в Чумацькому Шляху. Він був виявлений перший раз ще в 2017 році в телескоп Гавайського університету, який шукав астероїди і комети біля планета Земля.

НЛО
НЛО

Вчені з особливим інтересом спостерігали за довгим каменем, який обертається і прискорюється з феноменальною швидкістю, відомою, як "негравітаційне прискорення". Варто відзначити, що експерти були спантеличені, чому так відбувається.

Багато вчених прийшли до висновку, що сигароподібний камінь може бути кометою нового типу, що приводиться в рух механізмом, якого ми просто ще не розуміємо.

Фото Аві Лоеба
Фото Аві Лоеба

Завідувач кафедри астрономії Гарвардського університету Аві Лоеб, стверджує, що найбільш раціональним поясненням є те, що це – інопланетяни. Він пояснив, що це-вітрило, яке рухається в космосі фотонами.

Нагадаємо, що ВМС США зіткнулися з НЛО прямо на полігоні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", 50-річна жінка стверджує, що її викрали інопланетяни цілих 52 рази.

Також портал "Українці" писав, що ЗМІ розмістили секретні дані, в яких говориться про НЛО.