Дівчинка, якій 11 років померла, через те, що героїчно побігла в палаючий будинок, щоб врятувати своїх цуценят. Адже для багатьох людей, їх домашні улюбленці - справжня сім'я.

Про це повідомляється на порталі "World of buzz".

11-річна дівчинка кинулася в палаючий будинок, щоб врятувати своїх улюблених цуценят, на жаль, вона не змогла звідти вибратися.

За даними WFLA, шерифу, який працює в окрузі Сарасота у Флориді, надходило кілька дзвінків зі служби екстреної допомоги. Йшлося про дві пожежі в будинках. Не дивлячись не спроби сторонніх перехожих, Райлі Бейсел не змогли врятувати. Це маленька дівчина, яка не змогла вибратися з палаючого будинку. Вона героїчно вбігла у вогонь, щоб врятувати двох цуценят.

Знімок цуценя
Знімок цуценя

"У неї було золоте серце. Вона любить цих собак. Вони були головним болем. Це були семимісячні цуценята пітбуля, і ви знаєте, цуценята гіпер, але вона любила цих собак, і це були її діти", - сказала тітка загиблої дівчини.

Всього за шість місяців до сумної події юна дівчинка і її мати переїхала в парк автофургонів, де і стався потиснув. Райлі вчилася в середній школі Макінтоша.

Фото Райлі Бейсел
Фото Райлі Бейсел

"Вона була люблячою, дуже милою дівчиною, креативною, артистичною, любила возитися з волоссям і робити божевільні речі з її волоссям. Для нас Райлі померла, намагаючись стати героєм, і це багато говорить про те, ким вона була", - додала вона.

Нагадаємо, що в одному з порталів в Інтернеті повідомили про те, що в Новій Зеландії винищують їжачків.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий кухар подав напівживу рибу на стіл.

Також портал "Українці" писав, що у мережі повідомили цікаву інформацію про нові сумки для перенесення риб.