Пекарня Canfora, також відома як пекарня Lakeside, була пограбована 19 квітня невстановленим підозрюваним, який зник в ночі з незаконно отриманими грошима та обладнанням.

Власникам Карен і Еріку Крігу було нічого робити, але у них було зображення підозрюваного, зняте камерами відеоспостереження Канфори.

Власники пекарні зробили портрет грабіжника на печиві
Власники пекарні зробили портрет грабіжника на печиві

"Отже, ми приготували чудове цукрове печиво з його зображенням!", – зробила звернення пекарня на Facebook 1 травня.

Ідея, як сказала Карен журналу Milwaukee Journal Sentinel, полягала в тому, щоб "подивитися, чи зможе громада ідентифікувати" підозрюваного.

"Ми запрошуємо співтовариство Bay View прийти і відкусити шматок від злодія, поки є запаси", - додала пекарня в своєму повідомленні на Facebook.

Послідовникам також було запропоновано зв'язатися з поліцейським управлінням Мілуокі, якщо їм відомо про особу підозрюваного. Ідея майже відразу спрацювала, оскільки публікація пекарні в Facebook незабаром почала збирати поради від місцевих жителів, повідомляє Journal Sentinel.

"Його впізнали!" пекарня пізніше написала в оновленні, опублікованому в Facebook. "Спасибі всім, хто відгукнувся".

Однак станом на ранок суботи ніяких арештів зроблено не було, підтвердили в поліцейському управлінні Мілуокі.

Проте шанувальників пекарні вразила кмітливість і їх злочинно розумна ідея.

"Я чув про необхідні фотографії, які розміщують на коробках для піци, але я ніколи не чув, що фотографія злочинця була поміщена на випічку", - написав один користувач Facebook у відповідь на цю ідею.

"Дуже креативно в цьому плані... Тримаю парі, копи добре посміялися над цією картинкою і з радістю поділяться фотографіями інших злочинців, яких вони особливо сильно хочуть зловити", – написав інший користувач.