Пастор попередив, що кільцеве затемнення "Вогняного кільця", яке через благодать неба в четвер, є знаком від Бога, що "Спокута наближатися" для всіх нас.

Про це повідомляє портал "Mirror".

Пастор попередив, що сонячне затемнення в четвер може означати, що наближається кінець світу.

Кільцеве затемнення "Вогняного кільця" прикрасило ранкове небо в четвер, 10 червня, коли сонце і місяць перетнулися.

А для пастора Беглі, який представляє щотижневий серіал "Прийдешній Апокаліпсис", який транслюється на деяких телеканалах США, затемнення - це знак кінця часів.

Пастор
Пастор

Пастор Беглі вважає, що є достатньо біблійних прецедентів, які доводять, що це явище є знаменням від Бога.

Біблія говорить: "І сказав Бог: "Нехай будуть вогні на небі, щоб розрізняти день і ніч, і нехай вони будуть знаменнями, щоб відзначати пори року, дні і роки'", - процитував він.

За словами пастора Беглі, сонячне затемнення - один із "знаків", покликаних нагадувати про владу Бога над землею.

Під час дев'ятихвилинної прямої трансляції на YouTube він сказав: "Отже, Бог сказав: "Я збираюся покласти ознаки на небесах". Деякі з них є пророчими".

Затемнення
Затемнення

Потім проповідник процитував уривки з Луки 21, в яких йдеться про "Знамення на сонці, місяці і зірках" перед Другим пришестям Ісуса Христа.

"На землі народи будуть в тузі і подиві, гарчати і метати море. Люди знепритомніють від жаху, побоюючись того, що гряде в світі, тому що небесні тіла будуть вражені. У той час вони побачать Сина Людського, прийдешнього в хмарі з силою і великою славою. Коли все це починається, встаньте і підніміть свої голови, тому що ваша Спокута наближається", - йдеться в сценарії.

За словами пастора Беглі, всі ці ознаки розгортаються на наших очах, і день Господа стрімко наближається.

Нагадаємо, що вчені зробили неймовірне відкриття.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дослідник довів, що Ісус це не вигадка.