24-річний Ітан Модбой Брамбл завжди захоплювався татуюваннями, і їх так багато, що вони "зливаються в одне ціле", але у нього також є деякі незвичайні модифікації.

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

Ітан Модбой Брамбл - онлайн-інфлюенсер, у якого більше 218000 підписників в Instagram на його @ethanmodboybramble сторінці. Він з голови до ніг покритий татуюваннями.

У 24-річного чоловіка - розщеплений язик, імплантати і чорні покриті чорнилом очні яблука.

О, і йому видалили пупок... чому б і ні?

В інтерв'ю Daily Star він сказав: "Я почав робити татуювання, тому що мені завжди було цікаво. Особливо з урахуванням того, як довго вони існують. Мені потрібно розраховувати на багатьох. Через деякий час вони всі як би зливаються в одну гігантську татуювання".

Ітан
Ітан

Татуювання Ітана коштують цілого стану, але, на щастя для нього, у нього багато друзів в індустрії, які «майже даром» набивають його чорнилом.

"Мої ребра, безумовно, були найболючішою татуюванням, яку я коли-небудь робив. Це був прикордонний садизм!", - сказав він.

Але деякі татуювання чорнила, безумовно, коштували зусиль, оскільки у нього є кілька дуже значущих речей.

"У мене на внутрішній стороні біцепса витатуйована петля з написом "Забудь мене, вузол". Це було для друга, який наклав на себе руки багато років тому", - пояснив хлопець.

Крім цього, він поділився безліччю модифікацій свого тіла.

Ітан
Ітан

"Насправді у мене багато роботи, у мене розкололий язик, імплантати в руці і руці, очі Татуйовані, вуха обрізані і розтягнуті, ніздрі розтягнуті, пупка немає, список можна продовжувати і продовжувати".

Нагадаємо, що голлівудська зірка Меган Фокс показала голі груди.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі показали сучасну ляльку для плотських утіх.