Нік Поуп підозрює, що відбувається ще багато спостережень НЛО, і уряд має бути "прозорим".

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Британський мисливець за інопланетянами №1 вважає, що світ вразили НЛО - і про це замовчують.

55-річний Нік Поуп вважає, що численні витоки відеозаписів, знятих військовими, що демонструють кораблі біля західного узбережжя США, були "лише верхівкою айсберга".

"Скільки ще відбувається спостережень, яких ми не бачимо? Я підозрюю багато чого. Уряд більше не може безкарно звільняти тих, хто повідомляв про спостереження НЛО, як диваків. Якщо вони знають, що це за дивні явища, вони повинні бути прозорими і розповісти нам. А якщо вони не... ну, тоді у нас дійсно є привід для занепокоєння", - говорить Нік.

Чоловік, який протягом трьох років спостерігав за спостереженнями НЛО Міністерством оборони, вважає, що цей апарат також може бути секретною технологією США, випущеної для перевірки захисту.

Нік
Нік

Або, як він стверджував, це могли бути літаки, вироблені в Росії або Китаї.

Його зауваження передують сенсаційному звіту уряду США про спостереження НЛО, який повинен бути переданий Конгресу в наступному місяці.

Марко Рубіо - сенатор-республіканець від Флориди, заявив, що до НЛО потрібно ставитися "серйозно".

Він сказав телеканалу CBS "60 хвилин": "Все, що входить в повітряний простір, чого не повинно бути, являє собою загрозу. Я хочу, щоб ми поставилися до цього серйозно і у нас був процес, щоб ставитися до цього серйозно".

Джон Реткліфф, колишній директор Національної розвідки США, заявив, що їх спостерігають "по всьому світу".

Нагадаємо, що у мережі показали сучасного робота для плотських утіх.

Як раніше повідомляв портал "Українці", військові пілоти США розповіли про НЛО.