Забудьте, що вас обезголовили, спалили на багатті або навіть повісили, намалювали і четвертували - протягом всієї історії існували набагато більш творчих і жахливих методів страти.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

У неділю виповнюється 320 років з тих пір, як горезвісний піратський капітан Вільям Кідд був страчений за свої злочини.

Після того, як 47-річний чоловік був визнаний винним у вбивстві і піратстві, він був повішений в доці страт на березі Темзи в лондонському Уеппінг 23 травня 1701 року.

Потім його тіло залишили там, поки його не накрили три припливи - символічно втопили його. Але цей колись традиційний метод боротьби з піратами - не єдиний незвичайний метод страти з минулого.

У 1531 році кухар Ламбета Річард Руз був визнаний винним у вбивстві двох людей з отруєною кашею при безуспішній спробі вбити єпископа Рочестера.

Страта
Страта

Параноїдальний тюдоровський король Генріх VIII ввів спеціальне нове покарання для отруйників - зварювання живцем. Руз був належним чином занурений в чан з киплячою водою в лондонському Смітфілді, де він "голосно ревів".

Від цієї мерзенної практики відмовилися в 1547 році.

Ще одне старе англійське покарання - "притиснути до смерті".

При цьому обвинувачених пов'язували, а потім на їх тіла клали все більш важкі камені до тих пір, поки вони не померли або не визнали себе винними. За законом, якщо вони цього не зроблять, їх не можна буде судити.

Дивно, що деякі люди вважали за краще бути розчавленими до смерті, тим самим уникнувши офіційного вироку і означаючи, що їхні діти все ще могли успадкувати їх землі. Так померла католицька мучениця Маргарет Клітероу в 1586 році.

Він був скасований тільки в 1772 році.

Популярне в Європі до 1800-х років, і колись використовуване в Шотландії для страти вбивць - було "зламано на колесі". У його жахливій практиці засудженого прив'язували до великого дерев'яного колеса. Його кінцівки будуть зламані, якщо вдарити великим металевим стрижнем.

Страта
Страта

Потім їх душили або просто залишали вмирати, перш ніж виставити на загальний огляд на колесах.

Роз'єднання чотирма кіньми було методом страти, призначеним для царевбивства - вбивства монарха.

Французький католицький фанатик Франсуа Равайяк (1578-1610), який убив короля Франції Генріха IV в Парижі в 1610 році, зображений на верхньому знімку, страченим цим жахливим методом.

Римський імператор Калігула любив розпилювати злочинців навпіл, в той час, як в Китаї болісно повільна "смерть від тисячі порізів" або "Лінчі" була справжнім методом страти до 1905 року.

Нагадаємо, що на молодого хлопця напали прямо в парку з ножами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", після страти злочинця виявилося, що він - не винен.