9-річний хлопчик перебуває в критичному стані в техаській дитячій лікарні після того, як його випадково застрелив батько. Він подумав, що інша машина переслідувала їх по дорозі додому.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Хлопчик перебував у машині, яку вів його батько, близько 23:00 у п'ятницю, коли чоловік вирішив, що за ним слідує інша машина.

Батько розлютився на іншого водія і витягнув пістолет, щоб відлякати їх.

Але як тільки вони прибули додому, в блок 4500 на Херш-стріт, недалеко від Лайонс-авеню в П'ятому відділенні, батько спробував засунути пістолет назад в кобуру.

Поліція
Поліція

Він випадково вибухнув і потрапив дитині в груди. Його батько терміново доставив дитину в найближчу пожежну частину, де його потім перевезли в дитячу лікарню Техасу.

За словами поліції, дитина залишається в лікарні, де він знаходиться в критичному стані, але, як очікується, виживе.

Проти батька, який співпрацює зі слідством, не буде порушено кримінальну справу.

Неясно, чи переслідувалися за парою або стався реальний інцидент, пов'язаний з гнівом на дорозі.

Минулого місяця в Техасі була заарештована мама після того, як вона випадково застрелила свого п'ятирічного сина, націливши пістолет на втекла собаку на вулиці.

Поліція
Поліція

24-річна Анджеліа Міа Варгас була заарештована минулої суботи (29 травня) після того, як вона тричі вистрілила з пістолета в розбігалася собаку, при цьому одна з куль зрикошетила в живіт її сина.

Дитина була доставлена в лікарню і, як повідомляється, знаходиться в стабільному стані з пораненнями, що не становлять небезпеки для життя.

Нагадаємо, що у мережі розповіли про найстрашніші страти.

Як раніше повідомляв портал " Українці", молода мама скинула свою дочку з балкона.