Дівчинка-підліток померла від удару блискавки під час купання в океані. Вона була оголошена мертвою в лікарні після того, як її помітили біля узбережжя Джорджії в США.

Про це повідомляється на порталі "Daily Strar".

Поліція острова Тайбі повідомила, що служби екстреної допомоги були викликані до дівчини у воді близько 14:30 в суботу.

Пожежники та рятувальники провели штучне дихання дівчинці, яка приїхала разом з родиною з Алабами.

У заяві поліції говориться: "Чоловіки і жінки міста Тайбі-Айленд глибоко засмучені втратою цієї молодої дівчини, і наші серця залишаються з її сім'єю і друзями".

Блискавка
Блискавка

Мер Тайбі-Айленда Ширлі Сешнс в заяві: "Часто плавці і любителі пляжів насолоджуються моментом, і коли раптово з'являються шторми, може трапитися немислиме. У всіх нас на Тайбі сьогодні важкі серця, особливо у перших респондентів, які відчайдушно намагалися врятувати її життя. Наші думки і молитви звернені до сім'ї та друзів цієї молодої леді".

За даними Національної служби погоди, щорічно в США близько 49 людей гинуть і сотні отримують поранення від удару блискавки.

Статистика
Статистика

"Блискавка вражає не стільки океан, скільки сушу, але коли це відбувається, вона поширюється по воді, яка діє як провідник. Якщо ви знаходитесь на пляжі і чуєте грім або бачите блискавку, вилазьте з води. Вийдіть з пляжу і сховайтеся в будівлі або в своїй машині", - йдеться в повідомленні Національного управління океанічних і атмосферних досліджень.

За оцінками досліджень, Землю перетинає близько 50 розрядів блискавок в секунду.

Вважається, що кожен п'ятий вдаряється об землю.

Нагадаємо, що жінка була шокована після того, як вийшла з коми.

Як раніше повідомляв портал "Українці", сварка брата і сестри через Інтернет закінчилася сумно.

Також портал "Українці" писав, що дівчина хвора на рак зворушила весь світ.