Після другого пришестя Господа воскреслі християни зможуть проходити крізь стіни і миттєво переміщатися - про це розповів керівник московських попів Кирило під час проповіді в свято Вознесіння, повідомляють російські пропагандистські ЗМІ.

За словами священнослужителя, тіла віруючих не будуть підкорятися законам фізики, так як стануть подібні тілу Ісуса Христа.

патріарх Кирило
патріарх Кирило

"Ті, хто помер, воскреснуть зі своїми тілами, а у тих, хто буде жити до останнього моменту людської історії, зміняться телеса. І це будуть вже інші тіла — тіла реальні, але подібні до того, яким володів Спаситель після Свого воскресіння. Він куштував їжу, але разом з тим міг проходити крізь стіни і миттєво опинятися в одній або іншій точці географічного простору. Перетворене тіло вже не підкоряється фізичним законам, але це людське тіло. Ось така дійсно велика таємниця, за словом апостола Павла, відкривається нам в сьогоднішньому спогаді про Вознесіння Господа і Спасителя", - сказав патріарх Кирило.

Він додав, що думки християн повинні спрямовуватися за межі людського життя: «Ми повинні мати на увазі вічну перспективу, а хто обмежується тільки земними цілями, програє безповоротно».

До того ж, раніше Кирило закликав російських військових не бояться вмирати за батьківщину.