Уеслі подумав, що у нього застуда, але він втратив свідомість, і його довелося терміново доставити в лікарню. Коли він прийшов до тями, він майже нічого не міг зробити для себе і чотири роки знову вчився ходити.

Про це повідомляє портал "Mirror".

26-річний Уеслі Проссер нічого не міг згадати за попередні шість місяців і "забув", як говорити, після того, як захворів аутоімунним енцефалітом.

Це потенційно рідкісне, але смертельне захворювання викликає набряк мозку і може привести до сплутаності свідомості, судом і почуття слабкості.

Продавець автомобілів Уеслі був дуже здоровим і активним, перш ніж захворів, регулярно ходив пішки і їздив на велосипеді. Але йому тільки що вдалося знову почати ходити, через чотири роки після того, як його терміново доставили в лікарню.

"Я знову був буквально новонародженим. Коли я прокинувся, я не міг ходити, не міг говорити. Це було страшно, і я панікував. Я відчував, що мій світ закінчується, і я не відчував, що є якась надія. Я думав, що я більше ніколи не буду ходити, і мені знадобилося чотири роки, щоб навчитися", - сказав Уеслі.

Уеслі
Уеслі

Це було в 2017 році, коли Уеслі почав страждати від симптомів застуди. Він вважав, що захворів на застуду, і його друг доставив до лікарні, коли він захворів.

Наступне, що він пам'ятає, це те, що він прокидається без спогадів про попередні шість місяців, без можливості ходити і говорити. Уеслі навіть намагався дізнатися деяких своїх друзів і родичів.

"Мені ставало тільки гірше. Мій мозок погіршувався, і все стало розмитим. Я був заплутаний. Минуло шість місяців з тих пір, як я захворів, і я не пам'ятаю тих, що були півроку тому. Були люди, яких я не впізнав. Мої зуби були мертві в основному тому, що я не чистив їх протягом декількох місяців, поки я був у такому розмитому стані. Мені довелося почати своє життя заново в 22 роки", - розповів перень.

Уеслі
Уеслі

Уеслі був змушений взяти відпустку на чотири роки, поки він вивчав основні завдання, такі як ходьба, розмова, письмо і їжа, і каже, що більшість його друзів зникли з його життя. Після багатьох років терапії він, нарешті, досяг прогресу і може ходити без сторонньої допомоги.

Минулого року Уеслі заручився зі своєю нареченою, 26-річною Грізельдою, і пара планує одружитися в наступному місяці.

Нагадаємо, що у дівчини роздулися ноги до неймовірних розмірів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі повідомили, що близький друг Алли Пугачової впав у кому.