19-річний Даньял Хусейн нібито вбив 46-річного Бібаа Генрі і 27-річну Ніколь Смоллман в результаті "жорстокого" нападу у парку на Уемблі, на північному заході Лондона, 5 червня.

Про це повідомляє портал "Mirror".

Суд чув, що підліток зарізав двох сестер після того, як намагався укласти угоду з "демоном" за їх "жертву", щоб виграти лотерею.

Дві жінки танцювали на заході сонця в парку в Уемблі, на північному заході Лондона, як імпровізоване свято для Генрі.

Але на наступний день їх тіла були виявлені переплетеними і захованими в живоплоту.

Поліція виявила в будинку Хусейна написану від руки записку, нібито уклала угоду з демоном, щоб "принести в жертву" жінок заради вигоди.

Як повідомили присяжні, відповідач також купив лотерейні квитки, три з яких були складені всередині записки.

Бибба і Ніколь
Бибба і Ніколь

Відкриваючи процес у справі про вбивство Хусейна в середу, прокурор Олівер Глазго, Королівський адвокат, розповів, як жінки вирішили піти в парк через обмеження під час першої ізоляції.

Поліція була попереджена після того, як пошуковики виявили жіночі окуляри. Через кілька миттєвостей в траві був знайдений ніж.

За словами Глазго, слід з сплющеної трави призвів до "шокуючої" знахідки тіл.

Прокурор заявив, що жінок "зарізали" одну за одною.

Описуючи цю сцену, він сказав: "Тіла Бібаа Генрі і Ніколь Смоллман лежали на боці і їх кінцівки були переплетені, вони були неодноразово поранені, і вони були явно мертві. Напад на них був настільки ж жорстоким, як і руйнівним".

Присяжні почули, що Генрі отримала вісім ножових поранень, а Смоллман отримала 28 ножових поранень.

"Після того, як дві сестри були по - звірячому вбиті, їх вбивця волочив їх тіла по траві і сховав в живоплоті", - сказав він.

Поліція
Поліція

Стверджується, що його ДНК була на місці події, на тілах жертв і на знайденому поблизу закривавленому ножі.

Слідчі також виявили в будинку обвинуваченого рукописні записи, в яких викладався його намір вбивати жінок "як частина жертви, щоб забезпечити собі особисту перевагу".

Глазго додав: "Як з'ясувалося, демон не виконав угоду, так як обвинувачений не виграв в лотерею і поліція виявила всі докази, які пов'язують його з цими двома вбивствами".

Хусейн заперечує подвійне вбивство і володіння ножем. Судовий процес перед суддею Уіппл триватиме до чотирьох тижнів.

Нагадаємо, що канібал розповів, як знущався над друзями.