Цей ролик виявили на телефоні хлопця після того, як поліції вдалося зловити малолітніх злочинців.

Про історію цих Ромео і Джульєтти навряд чи хтось напише трагедію, адже для свого юного віку вони вже встигли заслужити ненависть всієї країни. 18-річний Аарон Геррера і 16-річна Сієрра Халсет з Лас-Вегаса, США, зібралися втекти з дому і покарати батьків, які забороняли їм зустрічатися, пише Daily Dot.

Підлітки заздалегідь купили пилку, мотузки, рукавички і безліч відбілювача, плануючи ідеальне вбивство. Але, мабуть, щось пішло не так, тому що в підсумку малолітні вбивці зарізали батька Сієрри — Деніела — і підпалили будинок, щоб приховати сліди злочину.

Парочка попрямувала в Лос-Анджелес в пошуках кращого життя. Але поліцейським вдалося вистежити її по камерах спостереження.

Підлітки на відео розповіли, як зарізали батька
Підлітки на відео розповіли, як зарізали батька

На телефоні Аарона виявився ролик, який закохані зняли через кілька днів після втечі.

"Ласкаво просимо на наш YouTube-канал. Сьогодні вже третій день після нашого вбивства", - жартує хлопець, і Сієрра, сміючись, голосно обурюється його вчинком, заявляючи, що це не слід говорити на камеру. "Нічого, це того варте", - продовжує Аарон і цілує кохану в лоб.

Далі в ролику парочка дуріє і веселиться, обговорюючи своє інтимне життя, незважаючи на те, що їх в той момент розшукувала поліція за жорстоке вбивство.

Суд над підлітками відбудеться вже в найближчі дні, хлопцеві і дівчині закидають злочин за вісьмома пунктами. І хоч Сієрра ще занадто мала для смертного вироку, прокурор буде наполегливо пропонувати його до розгляду щодо 18-річного Аарона.