Все сталося прямо під час інтимної близькості. Новоспечений чоловік кілька разів викликав таксі, але водії відмовлялися везти пасажирку в лікарню.

Перша шлюбна ніч молодят з бразильського міста Ібіріте обернулася трагедією. 18-річна новоспечена дружина померла від серцевого нападу прямо під час сексу, повідомляє журнал O Tempo.

Згідно з даними поліції, весільне торжество пройшло на фермі в столичному регіоні Белу-Орізонті (штат Мінас-Жерайс). Після свята подружжя відправилося додому в район Серра-Дурада.

Вночі дружина під час статевого акту відчула себе погано. У дівчини почалася задишка, а потім вона зомліла. Переляканий 29-річний чоловік покликав на допомогу сусіда.

Разом чоловіки замовили таксі, щоб відвезти даму в лікарню. Водій не погодився брати в салон дівчину і порадив викликати швидку допомогу. Відмовився від транспортування пасажирки до лікарні й інший шофер. Прибулі через 20 хвилин медики підтвердили, що у нареченої стався серцевий напад. Дорогою до лікарні молода жінка померла.

Розтин показав, що наречена страждала хронічним бронхітом. За словами поліцейських, на тілі жінки не було знайдено слідів грубого поводження або насильства. Її смерть визнали нещасним випадком.

Після трагічної ночі вдівець вирішив виїхати з будинку, в якому жив із загиблою. Чоловік має намір оселитися з родичами в іншому районі.