За словами британки Люсі Джейн Кастл, аномальний циліндричний об'єкт у небі над Лестерширом ненадовго завис у вечірньому небі, а потім вибухнув з неймовірною швидкістю.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Невідомий літаючий об'єкт, що нагадує НЛО "Тік-Так", помічений пілотами ВМС США на базі військового корабля США "Німіц" в 2004 році, був помічений над Великобританією.

Люсі Джейн Кастл з Хінклі на південному заході Лестершира зуміла зробити знімок незрозумілого об'єкта, перш ніж він полетів на великій швидкості.

Люсі розмістила фотографію дивного видовища разом із збільшеною версією, щоб підкреслити його дивну циліндричну форму, в групі мисливців за НЛО в Facebook .

Свідок
Свідок

"Деякий час він парив і зник в одну мить. Ніколи раніше не бачила нічого подібного в такій формі. Я швидко зробила знімок, поки він був нерухомий, і в одну мить він зник", - сказала вона.

Ден Уотсон-співробітник приватної британської групи UFO Sightings, відповів фотографією двох схожих об'єктів, які він, за його словами, бачив над Свіндоном в минулому році.

Член групи Брайан Джессоп додав, що ці об'єкти у формі хрестиків-нуликів "зараз часто зустрічаються серед НЛО".

Інший коментатор, Пітер Стенбері, припустив, що те, що бачила Люсі, насправді було абсолютно нормальним авіалайнером, але стиснення цифрових фотографій округлило будь-які дрібні елементи, такі як крила і хвіст, перетворивши циліндричне тіло авіалайнера в удаване "НЛО".

НЛО
НЛО

Террі Мур не погодився, сказавши, що він не бачить жодного хвоста, і сказав: "Кількість спостережень значно збільшилася... з того, що я чув, тільки в минулому році американські військові зареєстрували 6000 спостережень... так що або нас відвідують, або у когось є якісь нові технології".

Один з колишніх льотчиків-винищувачів ВМС США, Райан Грейвс, сказав, що його ескадрилья зіткнулася з кількома НЛО, завислими в обмеженому повітряному просторі біля узбережжя Вірджинії в 2014 році.

Лейтенант Грейвс сказав, що у дивного літака не було очевидних засобів руху і він рухався зі швидкістю, що виходить за рамки відомих технологій.

Нагадаємо, що експерти повідомляють, що НЛО вже давно знаходяться на Землі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", військові пілоти розповіли про НЛО.