На кадрах видно вікно, яке відкрилося саме по собі, і люди жартують, що привид "хоче свіжого повітря", а інші припускають, що це був обман, а не свідчення паранормального.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Чоловік був повністю наляканий, коли його вікно продовжувало відкриватися посеред ночі, і встановив камеру, щоб з'ясувати, чому.

У кліпі з фільму Discovery's Unexplained: Caught on Camera металева Віконна засувка раптово переміщається, як ніби вона приводиться в дію невидимою силою або "примарою".

Вікно скрипить, і одним плавним рухом воно раптово розорюється навстіж.

У жаху домовласник сказав каналу:"Я дійсно не міг повірити в те, що бачив". Я подумав: "Ні, це не може бути".

"Засувка вікна вискакує, страшно просто бачити це. А потім відкривається вікно. Насправді, досить швидко. Воно не закрилося, воно просто залишався відкритим", - розповів чоловік.

Вікно
Вікно

Кліп був розміщений на TikTok аккаунтом @travelchannel, який часто завантажує таємничі і "незрозумілі" події, які теоретики змови пов'язують з інопланетянами, примарами або демонами.

Його подивилися більше 700000 разів, і, хоча багато віруючих вважали його надійним, інших людей було не так легко прийняти.

"Такі речі зараз звичайна справа, Демони більше не ховаються, і я майже впевнений, що вони люблять соціальні мережі", "О, чорт візьми, я піду звідти в два помахи білячого хвоста", "він не може повірити в це. Ми теж!", "Привид просто хотів подихати свіжим повітрям", - коментують публікацію користувачі Тікток.

Як раніше повідомляв портал "Українці", військові пілоти розповіли про НЛО.
Нагадаємо, що експерти повідомляють, що НЛО вже давно знаходяться на Землі.