Стефані Арнольд стверджувала, що у неї є передчуття, що вона помре у зв'язку з народженням другої дитини. Вона впала на 37 секунд, але зуміла відновитися.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Жінка, яка втратила свідомість протягом 37 секунд після пологів, описала лякаючий момент, коли вона "побачила своє тіло зверху" в операційній.

Стефані Арнольд з Чикаго, США, сказала, що у неї було передчуття, що вона помре при народженні другої дитини, коли їй було близько 20 тижнів вагітності в 2013 році.

Говорячи про документальний фільм Netflix "Пережити смерть", вона поділилася своїм травматичним досвідом і сказала, що він залишив зяючу дірку в її житті.

Одна мама сказала, що передчуття прийшли, коли вони з чоловіком Джонатаном дізналися, що у неї є стан, зване передлежанням плаценти, яке може привести до кровотечі.

Стефані
Стефані

"Було так складно говорити про почуття і про це передчуття, коли у мене не було чогось відчутного, щоб показати. Я сказала Джонатану: "Я не знаю, що тобі сказати, крім того факту, що у мене навколо цього сильне почуття, що ось-ось станеться щось погане", - сказала Стефані.

І, що лякаюче, передбачення збулося. Всього через кілька секунд після народження сина Джейкоба в медичному центрі МакГоу в Чикаго її серце перестало битися, і вона була клінічно мертвою на 37 секунд.

Згадуючи момент, вона сказала: "Вони везуть мене в кімнату, яка дасть життя Джейкобу, і заберуть мою. Вони поставили завісу прямо перед моїм обличчям і підготували мене до кесаревого розтину. Вони доставили Джейкоба, він здоровий, щасливий... Секунди потому, я впала. Все з'явилося в 3D-фільмі, і я дійсно могла бачити за межами свого тіла. Моя точка зору була вище мого тіла і поруч з моїм тілом, і я могла бачити все, що відбувалося в операційній".

Стефані
Стефані

Вона також могла описати всю ситуацію, що відбувається в кімнаті.

"Я бачу анестезіолога біля ніг", - додала вона. "Я бачу, яка медсестра стрибнула мені на груди, щоб зробити штучне дихання. У цьому іншому вимірі просторові відносини порушуються. Немає стелі, немає стін. Все просто рухається в різних напрямках".

Поки фізичне тіло Стефані все ще лежало на стільці, вона стверджувала, що могла бачити свою дочку в зовсім іншій частині лікарні з їх нянею.

Вона продовжувала: "А потім я всюди бачу духів - мою бабусю, яка померла, коли мені було 10 років. Також з'явився брат моєї матері. Останнє, що я чула, це Джулі, доктор Левітт, яка каже:"Цього не може бути, цього не може бути"".

Вона відчула "втягування в живіт", перш ніж її відправили назад в її тіло.

Дух
Дух

Через передсмертний досвід вона на шість днів впала в медичну кому з нирковою недостатністю.

Стефані сказала, що їй довелося пережити довге одужання і знову навчитися ходити і говорити.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі повідомили, що дівчина померла в свою першу шлюбну ніч.