Нік Карсон страждає синдромом пивоварні, який перетворює вуглеводи в алкоголь в його тілі, і йому постійно доводиться носити з собою алкотестер.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Чоловік, чиє тіло діє як пивоварня, каже, що його рідкісне захворювання означає, що він може напитися наосліп, з'ївши шматок торта.

62-річний Нік Карсон страждає синдромом пивоварні - захворюванням, яке змушує його тіло перетворювати вуглеводи в алкоголь.

Він залишає його в стані алкогольного сп'яніння, навіть не торкаючись ні краплі алкоголю.

Стан також змушує Ніка жадати бісквітного торта Вікторія, який потім залишає його настільки мокрим , що він може втратити свідомість - так само, як алкоголік жадає випити.

"Я можу пройти шлях від тверезого до триразового обмеження водіння за лічені хвилини. Ефект неприємний, і у мене є ділянки пам'яті, де я поняття не маю, що я зробив", - повідомляє чоловік.

Нік
Нік

Нік розробив ABS після впливу сильнодіючих хімікатів на роботі майже два десятиліття тому.

Але знадобилися роки, щоб йому, нарешті, поставили діагноз, після того як його дружина Карен побачила це захворювання в епізоді серіалу "Док Мартін" . Нестійкий характер цього стану означає, що він не знає, де і коли він може напитися і втратити свідомість.

Він повинен завжди носити з собою алкотестер.

Нік вперше помітив симптоми в 2003 році. Він згадував: "У мене була жахлива тяга до губки Victoria, і я зазвичай не ласун. Я б убив за шматок. Іноді люди сприймають мій стан як жарт, але насправді це жахливо. Коли ви прокидаєтеся на іншій стороні, Ви отримуєте багато психологічного збитку. Ти відчуваєш себе винуватим через те, що сказав І зробив напередодні ввечері".

Як раніше повідомляв портал "Українці", у дівчини раптово опухли ноги до величезних розмірів.
Нагадаємо, що вчителька врятувала свого учня.