Сніг, що випав у двох різних пустелях, в тому числі в пустелі Сахара, переконав деяких шанувальників Біблії, що кінець часів може бути близький через деякі важливі цитат з Ісаї.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

У провінції Асір в Саудівській Аравії випав сніг, вперше за 50 років, і місцеві ЗМІ повідомили, що температура впала нижче 2 градусів.

У попередню середу також випав сніг в алжирському місті Айн-Сефра, який широко відомий як Ворота в Сахару.

Зараз вже четверту поспіль зиму, коли в типово посушливому регіоні з'являються повідомлення про сніг або лід, але до цього з моменту останнього снігопаду пройшло 37 років.

У багатьох місцях північної півкулі цієї зими була незвично холодна погода, в тому числі в Індії, Китаї та Об'єднаних Арабських Еміратах.

У Делі була найхолодніша погода за 119 років, в той час як Іспанія встановила новий рекорд низьких зимових температур, а також випробувала найсильнішу хуртовину з 1971 року.

Пустеля
Пустеля

Цієї зими у Великобританії також спостерігаються низькі температури, хоча в більшості регіонів не було снігу.

Вважається, що зміна клімату стоїть за невиправданими холодами в усьому світі, а підвищення рівня вуглецю робить глобальну погоду більш екстремальною, включаючи більш спекотне літо, ніж будь-коли раніше.

Однак деякі думають, що є інше пояснення - що погода може бути ознакою кінця часів.

Israel365 News, який описує себе як пропонуючи "свіжий і біблійний погляд на останні новини з Ізраїлю та Близького Сходу", пояснює, що пророк Ісая неодноразово говорить про квітучі пустелі в своєму описі кінця днів.

"Веселиться посушлива пустеля, веселиться пустеля / і розквітає, як троянда", - йдеться в Ісаї 35: 1.

Верблюд
Верблюд

Тим часом, Ісая 43:19 каже: "Я збираюся зробити щось нове / навіть зараз це збудеться, раптом ти це побачиш / я прокладу дорогу через пустелю / і річки в пустелі".

Згідно з біблійними поглядами, ненормальна присутність снігу в типово посушливих жарких областях може бути "річками в пустелі", які, за словами пророка, будуть вказувати на кінець світу.

У більш оптимістичній інтерпретації незвичайної погоди Ісая також говорить про сніг як про добру ознаку, що означає Боже прощення в 1: 18.

Нагадаємо, що археологи знайшли стародавній монастир в Єгипті.