41-річна Шейла Херші зробила 39 робіт по збільшенню грудей і мало не померла чотири рази, але тепер хоче побити світовий рекорд Гіннеса по найбільших грудях.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Жінка, яка хоче мати найбільшу в світі груди, витратила 320 000 фунтів стерлінгів на майбутню операцію, незважаючи на те, що майже чотири рази мало не померла.

Вона буде використовувати розширювачі грудей, щоб в імплантати закачати 24 000 куб.см. фізіологічного розчину.

Шейла вперше перенесла операцію в 20 років, коли їй зробили ліпосакцію.

Мама стверджує, що їй роками говорили, що у неї "чоловіче тіло", і її дражнили з 10 років, коли вона росла в Бразилії.

"Вони сказали, що у мене немає форми або вигинів, я товста, у мене немає грудей і я не дуже красива, що мені дуже боляче. Я була сповнена рішучості змінити своє тіло і виглядати красиво, щоб жоден хуліган ніколи не міг сказати мені, що я знову потворна, і саме це я зробила" - пояснила Шейла.

Операція
Операція

Через рік після ліпосакції вона збільшила груди, щоб перемістити груди з чашки B на чашку C, і вона стала одержимою, щоб виглядати як музична зірка Доллі Партон.

Вона швидко пристрастилася до хірургічних удосконалень і побила світовий рекорд з розміром грудей MMM.

Шейла сказала: "Деякі люди одержимі тренажерним залом, у мене повинні бути найбільші груди в світі. Я вже наповнила повітряну кулю водою, еквівалентною 12 000 куб. см, щоб подивитися, як буде виглядати кожна груди, і це красиво, все, що побачать, - це мої груди. Я давно мріяла виглядати як Доллі Партон. Я люблю її тіло і намагалася виглядати як вона - тепер у мене груди набагато більше, ніж у неї. Мене турбує майбутня операція, тому що я знову відкриваю ящик Пандори, але я краще помру щасливою з величезними грудьми, ніж буду сумувати. Це моє тіло і моє рішення, плюс я самотня, тому можу робити все, що хочу, і досягну своєї мрії, що б не думали інші!"

У Шейли було дві інфекції, які майже закінчили її життя, і вона двічі намагалася покінчити життя самогубством через депресію.

Шейла
Шейла

Коли вона завагітніла, їй довелося зменшити розмір імплантатів, щоб дочка вижила.

Шейла погодилася, оскільки був підвищений ризик вроджених дефектів, а її імплантати не залишали в її тулуб достатньо місця для росту дитини.

Але, незважаючи на те, що Шейла віддавала пріоритет своїй дитині, у неї розвинулася післяпологова депресія, вона багато плакала і намагалася накласти на себе руки.

Вона стверджує, що не могла дивитися на себе в дзеркало, коли у неї були маленькі груди.

Нагадаємо, що у дівчини раптово опухли ноги до неймовірних розмірів.