Еббі Бела стверджує, що закохалася в інопланетянина після того, як в цьому місяці її викрав НЛО з вікна її спальні. Актриса, якій за тридцять, каже, що її інопланетний коханець - її "споріднена душа".

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Еббі Бела стала коханкою з неземного світу.

Вона стверджує, що закохалася в інопланетянина після того, як її викрав НЛО. Вона вважає, що в цьому місяці її витягли з вікна спальні.

Актриса Еббі, якій за тридцять, каже, що її інопланетний коханець - її "споріднена душа" - і краще, ніж будь-який землянин.

Хоча вона все ще чекає другого побачення зі своїм коханим з галактики Андромеди.

Вона сказала: "Мені набридли люди з землі. Я пожартувала в мережі про те, що хочу, щоб мене викрав інопланетянин. Я тоді почала щоночі мріяти про біле світло. Одного разу вночі голос уві сні сказав: "Почекай на звичайному місці". Наступного вечора я сіла поруч з моїм відкритим вікном. Коли я засинала, зовні здалася літаюча тарілка. Яскраво-зелений промінь переніс мене до НЛО".

Інопланетянин
Інопланетянин

Жінка стверджує, що було п'ять інопланетян, які мали людську статуру, але були "дуже високими і стрункими".

"Був один, хто був пов'язаний зі мною. Я відчувала те ж саме. Він сказав, що я повинна погодитися піти з ними, але я не хотіла говорити "так" на випадок, якщо вони заберуть мене назавжди".

Еббі сказала, що через 20 хвилин її благополучно повернули додому на Кенері-Уорф в Східному Лондоні.

Тепер у неї готовий мішок для ночівлі, і вона сказала: "сподіваюся, він повернеться. Я хочу відвідати галактику Андромеди".

Але Еббі зіткнулася з негативною реакцією на свого нового коханого і додала: "це викликає суперечки для людей, які не думають про міжвидових побаченнях. Я готова спробувати - Я буду однією з перших, хто це нормалізує".

Нагадаємо, що у дівчини раптово опухли ноги до неймовірних розмірів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", мисливець за НЛО повідомляє, що інопланетні цивілізації вже давно на Землі.