Трагічні кадри показують, як чоловік плаче і каже, що виявив, що його дівчина зраджує і приховує інтрижку з його дідусем. Він каже, що дитина, яку він вважав своїм сином, насправді - його дядько.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

У сердечній серії відеороликів TikTok Користувач @stacks1400 сказав, що він і його дівчина жили зі своїм дідусем, коли він знайшов докази роману на її телефоні.

Він знімає себе плачучим в машині і б'ється головою об сидіння, а текст на екрані говорить: "Дізнався, що мій син дійсно був моїм дядьком. Мій дідусь спав з моєю дівчиною весь час, поки ми жили з ним".

Батько з розбитим горем відповів коментатору в іншому відео і пояснив, як він дізнався про передбачувану зраду своєї дівчини.

Він сказав, що, коли вона йшла в душ, він взяв її телефон, щоб зайти на YouTube, і випадково знайшов "повідомлення, фотографії та відвертий матеріал за багато років".

Пост в ТикТок
Пост в ТикТок

В іншому кліпі він сказав, що все ще хоче бути частиною життя дитини, після того, як вважав, що він його син протягом стількох років, але не міг зрозуміти, чому його дідусь зрадив його так.

Його перше відео було переглянуто більше 11 мільйонів разів і викликало шок серед глядачів, які намагалися зрозуміти складні відносини.

"Я читав це кілька разів і досі не розумію, слава богу, що не зрозумів", "Я був збитий з пантелику і тепер розумію ... Я хочу знову бути збитим з пантелику", "принаймні, ти знаєш. Пам'ятай, що ти хороша людина, не дозволяй цьому збити тебе з ніг. Ти не зробив нічого поганого, їм соромно, Тримай голову високо, будь сильним", "Вся кров не в сім'ї", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Нагадаємо, що хлопець показав фотографії з примарою свого батька.

Як раніше повідомляв портал "Українці", фанати привітали Віктора Павлика з поповненням.