Екзорцист, преподобний Білл Бін, розповідає про лякаючі способи прояву одержимості демонами і стверджує, що бачив випадки левітації і надлюдської сили.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Православний священик з більш ніж семирічним досвідом вигнання бісів говорить, що фільм жахів "Екзорцист" "реальний" в своїх жахливих деталях.

У бесіді преподобний Білл Бін каже, що він був свідком левітації, жахливих проявів надлюдської сили і того, що очі людей ставали "повністю білими або повністю чорними".

Згадуючи свій досвід, він сказав: "Я дійсно бачив, як люди левітують. Я бачив, як їхні очі змінювалися з наших звичайних очей на повністю білі або повністю чорні, в одному випадку червоні".

Подібні сцени показані в культовій класиці 1973 року "Екзорцист", а преподобний Бін стверджує, що фільм "досить близький" в порівнянні з його роботами.

Одержима
Одержима

"Дещо з того, що я бачив... даму, у якої очі стали схожі на рептилії, її вирвало всюди. У мене теж було багато таких випадків, тому що, коли ви пов'язуєте демона і виганяєте демона або демонів, вони збираються прийти через рот, через голову або іншими способами. Один екзорцизм, який я зробив у Сан-Франциско пару років тому, блискучий молодий чоловік з чудової сім'ї - ви б ніколи не подумали, що щось подібне може трапитися. Але це просто показує, що це може трапитися з ким завгодно - мене не хвилює, з якої сфери життя ви приїхали", - продовжив преподобний.

Преподобний Бін - колишній пауерліфтер і має спортивне минуле, говорить, що він також був свідком небезпечних проявів "надлюдської сили" під час деяких з скоєних ним демонічних екзорцизмів, що викликають у нього волосся.

Він сказав: "Я був у ситуаціях, коли людина намагалася заподіяти мені фізичний біль це були не вони - це були Демони всередині них. Я кажу вам, коли ці люди захоплені демонічними силами, вони володіють надлюдською силою, і тільки силою Бога, що діє через мене, я можу з цим боротися".

Нагадаємо, що чоловік повернув свою голову на 180 градусів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", священик розповів, як потрапив у минуле.