Жахливе фото, зроблене фотографом в Дуглас-парку в Північному Ейрширі, Шотландія, поставило в глухий кут глядачів, які щосили намагалися придумати пояснення цьому.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Крижані кров зображення примарного обличчя, що дивиться з історичних руїн в Шотландії, приголомшили Інтернет.

Фотографії були зроблені в парку Дуглас в Ларгсі, Північний Ейршир, і нещодавно викликали сплеск інтересу після публікації в Інтернеті.

Чудова чіткість обличчя змусила деяких глядачів не повірити в те, що багато хто підозрював, що подвійна експозиція може бути причиною моторошного зображення.

Але фотограф вказав, що листя, ймовірно, змістилися між експозиціями і стали розмитими, і навіть надав негатив фотографії, на якій також було видно обличчя.

Привид
Привид

"Я віддаю належне, мій друг-фотограф, у мене проблеми зі спростуванням цього", "Найбільш переконливі докази, які я бачив за останній час. Відмінний улов!",- коментують люди.

Фотограф, який побажав залишитися невідомим, зробив знімок в 2016 році, але кілька років чекав, щоб поділитися знімками.

Він сказав: "Під час зйомки я не відчув нічого незвичайного, нічого дивного. Коли я виявляю плівку, я завжди її сканую. Це спрощує визначення якості фотографії та її гідності для друку за допомогою збільшувача. Обличчя було досить очевидним на скануванні. Я був щасливий, що сфотографував щось схоже на це - те, на що мені цікаво поглянути".

Привид
Привид

Незважаючи на ажіотаж навколо знімків, фотограф, який з тих пір повернувся в свою рідну Чехію з Шотландії, залишається скептично налаштованим.

Снеппер додав: "Чесно кажучи, я не думаю, що навіть після того, як я подивився на це в мікроскоп, є достатньо деталей, щоб скласти певні риси обличчя. Звичайно, можна будувати здогади, але людський мозок змушує нас всюди бачити знайомі риси, особливо якщо ми дивимося на нього досить довго. Деякі люди навіть кажуть, що бачать там інші особи, а не тільки одну. Інших я не бачу, але деякі кажуть, що бачать. Як правило, мені не подобається термін "Паранормальне явище". Якщо він існує, це нормально. Що стосується привидів, я не знаю, чи існують вони. Я хотів би спонукати людей висувати свої власні теорії".

Як раніше повідомляв портал "Українці", мисливці за привидами розповіли страхітливу історію.
Нагадаємо, що син показав фотографії, на який видно примари.