23-річна Андреа Іванова, яка назвала себе "справжньою Барбі" з "найбільшими губами в світі", вже зробила 25 ін'єкцій кислоти, щоб зробити свою пухку надуту губу. Але, вона планує зробити їх ще більше.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Андреа Іванова не тільки збільшує надутість, але і хоче збільшити розмір грудей і реконструювати обличчя.

23-річна дівчина з Софії, Болгарія, отримала ще 25 ін'єкцій гіалуронової кислоти, щоб збільшити розмір губ, і каже, що ніщо не завадить їй ще більше збільшити губи. Однак це може коштувати дуже дорого.

Андреа
Андреа

Лікар попередив її, щоб вона звертала увагу на будь-який біль в губах, так як майбутні процедури потенційно можуть бути "фатальними".

Незважаючи на ризики та повсякденні ускладнення, пов'язані з величезними губами, такими як прийом їжі, справжня Барбі наполягає, що вона не припинить ін'єкції кислоти.

"У мене вже 25 ін'єкцій гіалуронової кислоти в губах. Кілька днів тому я пішла на одну процедуру збільшення губ. Мій лікар попередив мене, що якщо у мене болять губи або виникне проблема, негайно зателефонувати йому, тому що є ризик зневоднення, тому він порадив мені змастити губи зволожуючими бальзамами, щоб нічого не сталося. Але я обов'язково продовжу збільшувати губи", - розповіла Андреа.

Андреа
Андреа

Блондинка також планує піти під ніж, щоб змінити форму обличчя і підборіддя під час операції з реконструкції обличчя.

"Я скоро зроблю нові процедури для обличчя, зміню його форму, зроблю інші контури і форму підборіддя", - продовжила дівчина.

Нагадаємо, що жінка зробила 39 операцій на грудях.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у дівчини раптово опухли ноги до неймовірних розмірів.