Джеймс і Хлоя Ластед були тільки що визнані, як подружня пара з найбільшою різницею в зросі, причому різниця між ними становить майже два фути.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Зазвичай подружні пари сходяться в поглядах з більшості питань, але у Джеймса і Хлої Ластед є вагома причина не робити цього.

Джеймс і Хлоя тільки що були підтверджені Книгою рекордів Гіннеса, як рекордсмени за найбільшою різницею в зрості для подружньої пари.

Точна категорія - найбільша різниця в зрості подружньої пари (різний стать / більш висока жінка). При зростанні Хлої трохи більше 5 футів 5 дюймів і у Джеймса - 3 фути 7 дюймів різниця разюча.

Джеймс і Хлоя
Джеймс і Хлоя

33-річний Джеймс, який страждає рідкісним типом карликовості, відомим як діастрофічна дисплазія, є актором і ведучим, а його 27-річна дружина Хлоя - працює вчителем.

Пара вперше зустрілася в місцевому пабі в 2012 році, їх познайомили спільні друзі, незабаром після того, як Джеймс проніс олімпійський факел через їх рідне місто.

Хлоя, яка в той час була студенткою, яка живе в Кардіффі, спочатку побоювалася відносин через відстань між ними і, за загальним визнанням, через застереження щодо того, як з ними будуть поводитися.

Однак у грудні 2013 року Джеймс і Хлоя підтвердили свій статус пари, і сім місяців по тому Джеймс попросив Хлою вийти за нього заміж. Вони одружилися в 2016 році, і з тих пір у них народилася дочка на ім'я Олівія, якій зараз два роки.

Джеймс і Хлоя
Джеймс і Хлоя

Хлоя зізналася, що в минулому вона зазвичай говорила, що її приваблюють більш високі чоловіки, однак все змінилося, коли вона зустріла Джеймса: "Є хтось для всіх, і, можливо, це буде не Той, кого ви собі уявляєте... я сподіваюся, що наша історія кохання вчить інших, що не можна судити про книгу по її обкладинці, і у кожного є своя особиста історія, прихована під тим, як вони виглядають".

Джеймс додав, що коли він зростав, він спочатку сумнівався, чи одружується коли-небудь, але тепер каже, що їхні стосунки доводять, що є хтось для всіх.

Нагадаємо, що жінка повідомляє, що у неї було 10 немовлят відразу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловік показав свою неймовірно еластичну шкіру.