Дослідники з Великобританії та Нідерландів розробили технологію, яка дозволяє роботам багаторазово розмножуватися один з одним без будь-якого людського спостереження.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Вчені побоюються, що нові відтворюючі роботи можуть породити супер-расу кіборгів, здатну знищити людство.

Дослідники з Великобританії та Нідерландів розробили радикальну технологію, яка дозволяє "батьківським" ботам багаторазово розмножуватися без будь-якого контролю з боку людства.

Вони кажуть, що "селекціонери" людей незабаром зможуть спостерігати за процесом, створюючи "ферми" роботів, націлені на виробництво армії постійно вдосконалюються машин.

Робот
Робот

Але один з керівників проекту визнав, що "діти" дроїдів можуть розвивати еволюційні здібності в стилі Дарвіна і сіяти руйнування - як у фільмах про Термінатора.

Професор обчислювальної техніки Емма Харт сказала: "Дитячі роботи створюються шляхом змішування цифрової "ДНК" двох батьківських роботів на комп'ютері. Хоча ця технологія може працювати без участі людини, вона також дозволяє співпрацювати з людським "заводчиком". Можна навіть уявити собі тваринницькі ферми, що виробляють роботів, адаптованих до конкретних умов і вимог користувачів. Крім того, також важливо враховувати можливість того, що еволюція може призвести до появи у роботів зловмисного або шкідливого поведінки, і вжити відповідних заходів... зараз ми знаходимося в момент прориву".

Роботи
Роботи

Професор Харт є учасником зловісного комп'ютерного проекту в Йоркському університеті Autonomous Robot Evolution: Cradle To Grave.

Він витратив чотири роки на розробку процесу, який дозволяє "материнським" і "батьківським" ботам змішувати свою комп'ютерну "ДНК".

Нагадаємо, що мисливець за НЛО стверджує, що вони давно серед нас.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі показали сучасного робота для плотських утіх.