Популярний артист Олександр Домогаров, який зі скандалом покинув МХАТ ім.Горького, повернувся на театральні підмостки після довгої перерви. Глядачі були шоковані тим, наскільки сильно артист схуд за ті п'ять місяців, що не грав на сцені.

Читайте нас у Google News!

Домогаров готується до старту нового сезону в театрі ім.Моссовета. Вперше після довгої перерви народний артист вийшов на сцену, щоб відрепетирувати роль Річарда III у виставі режисера Ніни Чусовой. А вже скоро глядачі зможуть побачити свого улюбленця живцем.

Фотографії з прогону зацікавили фанатів Олександра Юрійовича. Раніше Домогарова часто критикували за зайві кілограми, списуючи це на згубну пристрасть до алкоголю або навіть побічний ефект від лікування якоїсь хвороби. Але судячи по новому знімку, артист повернув собі колишню фізичну форму. «Не впізнати», «Схуд дуже», «Профіль просто царський», - пишуть в коментарях схвильовані шанувальники.

View this post on Instagram

Александр Домогаров готовится к старту нового театрального сезона. Как рассказал актёр, на днях он впервые за пять месяцев поднялся на сцену. Домогаров рассказал, что его у него возобновились долгожданные репетиции, а скоро начнутся выступления со зрителями в зале. «Первый прогон. Прошло 5 месяцев с начала пандемии, и вот», — рассказал актёр. Александр Юрьевич, как видно на фото, сбросил лишний вес за время карантина и отсутствия работы. «Не узнать», «Похудел очень», — радуются за актёра фанаты. ПОДПИШИСЬ ➡️💥 @kinokruto 💥 #кино #киноновости #всеокино #миркино #вмирекино #актеры #роли #кумиры #комедия #драма #триллер #авторскоекино #новости #голливуд #классика #фильм #рейтинг #новинки #папарацци #фотозвезд #александрдомогаров #kinokruto

A post shared by kinokruto (@kinokruto) on

Нагадаємо, в березні Олександр Домогаров зі скандалом покинув МХАТ імені Горького, назвавши цю установу «лже-театром». Артист заявив, що більше ні в якому разі не вийде на його сцену. Домогаров не став вдаватися в подробиці, зазначивши лише, що «опинився заручником некрасивою ситуації».